Vecgulbenes muižas dīķī noslīkst 55 gadus vecs vīrietis 17

Šodien, 7.jūnija pēcpusdienā, Gulbenē uz Vecgulbenes muižas dīķi izbrauca glābēji. Tur bija atpūtušies divi vīrieši. Viens no viņiem, kurš bija 55 gadus vecs, sācis slīkt, bet otrs vīrietis, kurš bija 75 gadus vecs, devies viņu glābt.

"75 gadus vecais vīrietis gandrīz pats bija glābjams. Ugunsdzēsējiem izdevās viņu izglābt. Diemžēl 55 gadus vecais vīrietis noslīka," par to "Dzirksteli" informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Šembele.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

MersTratiedia

I'd suppose You Also Make All of these Mistakes With omega ? デジタルカメラ The Astonishing State of the art omega secret Unearthed By My Good Friend デジカメ 人気 Checklist of favorable approaches to discover more about watch well before you're left behind. デジタル一眼 For what reason all things that you've found out about omega is undoubtedly completely wrong and exactly what you need know.oakley The 100 MostOutrageous watch Tips... And Approaches To Employ them! メンズ サングラス The Amazing watch Trick That's Going To Fool Every one 腕時計 レディース Those things Every single person Need To Know Concerning watch Industry オメガ 1 Of The Most Comprehensive omega Guide You Ever Witnessed Otherwise Your Money Back Brief write-up helps you with all workings on omega combined with all that you ought to do right away. ロレックス The very best formula for omega that you'll check out now. グッチ Contemporary questions on omega have been answered and therefore the reason why you should definitely look at each statement within this expose. アディダス Summary write-up clearly shows the unignorable information regarding omega and also how it could have a bearing on your company. adidas Something everybody else actually does in relation to omega and furthermore those things youshould do completely different.

pirms 7 gadiem, 2013.06.23 00:39

MersTratiedia

Possibly You Also Make The following Blunders With the omega ? 一眼レフ The Advanced watch approach Discovered By My Super Cool Buddy 価格 デジカメ Perform the following to find out about watch well before you are left out. コンパクトデジカメ Exactly why pretty much everything that you've heard of watch is completely wrong and what you should understand.サングラス The Twenty MostCrazy watch Secrets... And How To Make use of them オークリー The Astonishing watch Trick Intended To Fool Each and every one 腕時計 レディース The things that Everybody under the sun Ought To Know Regarding watch Web business omega Most Complete watch Strategy guide You Ever Witnessed Otherwise Your Cash Back A quick study helps you with all inner workings for omega in addition to all that you want to do right away. ロレックス A perfect solution for watch that you're able to learn about right now. グッチ 財布 Hot questions about omega resolved and as a consequence why you should look into each and every term within this insider report. アディダス スニーカー Summary write-up tells the undeniable details of watch and in what ways it might upset owners. アディダス スニーカー Precisely what the competition is doing in regards to omega and those actions youhas to do different.

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 17:22

Vanda

Nejau tik dau paša péc ka draraugu kur lielaks aukaholikis ja nau pašam tad mekle otru. Nejau sievas vaina! Jebkädas problémas ja tädas ir var atrisinät. Ne jau mesties udenī!!! KAS VAINO SIEVAS TAM DIEVS ATMAKSĀS !!!! JŪTU TAM CILVĒKAM LIDZ,JO pašai pirms 3gadiem,liktenis atņéma mīļoto.

pirms 7 gadiem, 2013.06.13 10:18

Vanda

Nejau tik dau paša péc ka draraugu kur lielaks aukaholikis ja nau pašam tad mekle otru. Nejau sievas vaina! Jebkädas problémas ja tädas ir var atrisinät. Ne jau mesties udenī!!! KAS VAINO SIEVAS TAM DIEVS ATMAKSĀS !!!! JŪTU TAM CILVĒKAM LIDZ,JO pašai pirms 3gadiem,liktenis atņéma mīļoto.

pirms 7 gadiem, 2013.06.13 10:18

nu...

vai tad kārtības sargs protokolu parka īpašniekam neraksta par teritorijas nesakopšanu. privātmāju īpašniekiem gan ir soda naudas...

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 21:12

Lāsma Gulbe

Šis raksts nav par Vecgulbenes parku,bet gan par nelaimes gadījumu.Ja gribās savas domas izteikt par nekopto teritoriju un lieliem suņiem veidojiet tēmu forumā,tur parasti visi izrejas cik tīk.

pirms 7 gadiem, 2013.06.11 10:29

Jā!

Parka kopšana izmaksā lielu naudu un arī nepieciešami cilvēkresursi. Tā kā parks ir Pitura privātīpašums, tad jājautā viņam, kad domā to kopt? Pagrābt prot visi, taču kā kaut kas jāuztur-tā čušs. Pašvaldībai jāsakopj savas teritorijas. Tā ka beigsim vienreiz visur un vienmēr vainot pašvaldību. Pašvaldībai jāprasa, lai īpašnieki! protas savu izdarīt! Ja nē, lai atdod pašvaldībai, tad tā arī sakops!

pirms 7 gadiem, 2013.06.11 10:08

Parks ir privātīpašums, tad kāpēc tas kādam būtu jāpļauj?

pirms 7 gadiem, 2013.06.11 08:04

Koments

Ir jāraksta, jo ļoti žēl, ka atkal aizaug parks, Vai tad pašvaldība nevar kopt parku.??! Tas taču mūsu Gulbenes skaistumam vien ir.

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 17:34

par citu

Varēja pilsēta palidzēt sakopt parku -daudz jau nevajag,zāli nopļut ,kā nekā pilsēt ar Balto pili reklamējas . Un ligumaus var sataisīt kā likumīgi pareizi.

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 14:13

Nu tiešām!!??

Nesaprotu, kāpēc šeit vajag rakstīt to, kas vispār nav saistīts ar šo rakstu? Ejiet un aizrādiet tiem, kas to dara, vēl labāk - izsauciet policiju vai ko citu. Nu tiešām nav kauna, ko! Cilvēks noslīka un te izsaka savas pretenzijas pret muižu utt.

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 14:08

I

Ļoti žēl, ka Vecgulbenes muižai atkal ir jāsabrūk un jāaiznīkst. Celiņi aizauguši, zāle nepļauta, kāds pamanījies sadauzīt dažas laternas. Iesākums jau bija labs, varbūt to valsi sāka griez par plašu? Vakaros parks grimst tumsā, bet vēl nesen gaisma laternās dega līdz pusdienlaikam, elektrība jau taupīta netika. Dīķī pie Parka ielas piemētāti dažādi atkritumi, turpat blakus zied burvīgi dzelteni īrisi. Vai tiešām tādai skaistai un vēsturiskai vietai jāiet bojā?
Uz bijušā lidlauka zāle līdz jostasvietai, vietām dziļi zālē sēž dzērāji un pēc tam atstāj savus atkritumus, stiklus utt. no rīta lidlauku okupē lieli suņi, I.Kadile no Skolas ielas ar saviem 3 īru seteriem, vēl kāda sieviete ar diviem lieliem suņiem. Kaķi kuri izgājuši peļot bēg ko kājas nes, un Nākotnes ielas iemītnieki ar saviem mazajiem sunīšiem ,kuri tiek vesti vienmēr saitē cenšās pazust māju virzienā, jo nezin kad kāds uzbruks.Tā nu paiet tā pasaules godība. Tai pašā laikā pa ielu simtlatnieki staigā un lasa papīrīšus.

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 13:41

kops

Ir tāds teiciens ''Kam lemts pakārties tas nenoslīks un otrādi''.ja laiks bija pienācis neko neizdarīsi,tāds likteņa grāmatā ieraksts un izdzēst to vēl nav spējis neviens.Žēl bet..

pirms 7 gadiem, 2013.06.09 16:58

Kutka,tu tacu esi stulba! Vai tad sievai jādomā,kur pieaudzis cilvēks iet,un vēl alkoholiķis jāvaktē. Ja gribi,vaktē,ne jau visas tik stulbas. Tāds sen bija jāpadzen no mājas,nevis jādomā,kur laist vai nelaist. Domā,ko runā!!!!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.08 16:37

kutka

jā,šitāds dzērājs jau nav brīnums, ka noslīka. Sievai ganar vajadzēja padomāt uz kurieni laist un uz kurieni nē. žēl dēla kuram šodien kāzas:(

pirms 7 gadiem, 2013.06.08 15:55

urbis

Nu tad ej un nopļauj, tad arī kaut kas notiks!

pirms 7 gadiem, 2013.06.08 14:06

andris zālītis

kāda tā vecgulbene iskatās drausmas ,zāli vairs nepļauj,nez kastur vispār ar to muižu notiek?????????

pirms 7 gadiem, 2013.06.08 13:52

Kriminālziņas