Vīrietim par ģimenes vajāšanu piemēro policijas uzraudzību 7

Šodien Gulbenes rajona tiesa vīrietim, kurš morāli vajājis un pazemojis savu ģimeni, piemērojusi policijas uzraudzību. Savukārt cietušajam bērnam tā noteikusi tiesas psiholoģisko ekspertīzi, pēc kuras rezultātu saņemšanas tiks noteikts nākamās tiesas datums, informē aģentūra LETA.

Laikraksts "Dzirkstele" iepriekš ziņojusi, ka 15.septembrī Gulbenes rajona tiesā sāka skatīt kriminālprocesu pret vīrieti pēc diviem Krimināllikuma punktiem - gan par to, ka viņš ignorēja tiesas liegumu noteiktu laika periodu netuvoties ģimenei un nesazināties ar sievu un bērniem, gan par to, ka lieguma laikā emocionāli un fiziski iespaidoja savu mazgadīgo dēlu. Līdz tiesas dienai vīrietim kā drošības līdzeklis bija piemērots apcietinājums.

Leta tiesā noskaidrojusi, ka apsūdzētajam draud brīvības atņemšana uz laiku līdz pat pieciem gadiem.

Vīrietis daļēji atzinis apsūdzību tiesā. Viņš noalgojis advokātu un pieprasījis pilnu pierādījumu pārbaudi ar 12 apsūdzības un aizstāvības pieteikto liecinieku nopratināšanu. Vairums liecinieku bija ieradušies uz pirmo tiesas sēdi un sniedza savas liecības. Tajā bija paredzēts noklausīties arī apsūdzētā vīrieša sievas liecību, taču viņa paziņoja, ka, ieraugot vīrieti, ļoti uztraukusies un nespējot parunāt.

No apsūdzības izriet, ka laikā no šī gada 6.februāra, kad vīrietis saņēmis tiesas lēmumu ar liegumu tuvoties ģimenei un sazināties ar tās locekļiem, viņš ļaunprātīgi to pārkāpis. Jau dienā, kad uzzinājis par liegumu, vīrietis zvanījis un rakstījis īsziņas ģimenes locekļiem. Viņš arī vairākkārt lieguma laikā ieradies sievas un bērnu dzīvesvietā, skaidrojies, kliedzis un izteicis pārmetumus.

Savukārt 20.martā viņš ieradies pie ģimenes mājās, kurā bijis tikai dēls. Tēvs fiziski viņu iespaidojis - sitis ar kulaku pa muguru un pakritušo zēnu no virtuves uz lielo istabu vilcis aiz rokas. Pēc tam vīrietis koridorā paņēmis dēla skrejriteni un ar to metis, puikam trāpot pa muguru.

Ģimenes teroru pārtraukt spējusi tikai Valsts policijas iejaukšanās, kriminālprocesa uzsākšana un apcietinājums.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

ŠAUSMAS

Nu tādu tak tūlīt bez tiesas uz 20 gadiem cietumā iemest!

pirms 5 gadiem, 2015.10.22 19:20

player

Kur var būt tādi lopi? Kas tas par "veci",kurš sit un pazemo bērnus un sievietes? Tādam jāliek strādāt akmeņlauztuvēs līdz bezspēkam...katru dienu...līdz nevar paiet!

pirms 5 gadiem, 2015.10.22 20:20

***

un cik ir tādu lopu par kuriem neviens nezin? Malacis sieviete ka pietika spēka pārtraukt šo murgu.

pirms 5 gadiem, 2015.10.23 10:02

player

Žēl un skumji par tām sievietēm un bērniem,kuri cieš no tādiem lupatām...Jāpalīdz visiem kārtīgiem čaļiem aizsargāt mūsu sievietes un bērnus!!!

pirms 5 gadiem, 2015.10.24 01:56

grābeklis

Varoņa vārdu studijā,lai vēl kāda neuzķeras uz šito...
Man arī prieks,ka sievietei pietika spēka šo visu izbeigt,jo tas ir patiešām grūti. (No pieredzes.)

pirms 5 gadiem, 2015.10.24 07:46

r

Piekrītu.. gadiem jau nevaru izbeigt murgu jo visu laiku ir draudi. nenoliegšu mīlestība ir, bet kam vajag tādu mīlestību.

pirms 5 gadiem, 2015.10.26 09:54

fd

Kapēc tik tiešām ir tik daudz to vīriešlopu..kas notiek !! :( dzer, tusējas, sit sievas, paezemo, nestrādā, krāpj, morāli iespaido.

pirms 5 gadiem, 2015.10.25 20:10

Kriminālziņas