Vīrietis nositas, izkrītot pa logu

Svētdienas rītā pulksten 5.00 ātrā palīdzība izsaukta uz Skolas ielu Gulbenē, kur no daudzdzīvokļu mājas trešā stāva loga bija izkritis 1948.gadā dzimis vīrietis. Troksni sadzirdēja un pie mājas guļošo vīrieti pagalmā ieraudzīja kaimiņiene, viņa arī zvanījusi mediķiem. "Dzirksteli" par to informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Vidzemes reģionālā centra darbinieki.

Notikuma vietā mediķi konstatējuši, ka vīrietis ir miris. Policijā informācija par šo faktu tika saņemta pulksten 5.44. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja
Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma informē, ka sakarā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess un nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze.

 

"Izmeklēšanas laikā tiks noskaidrots nāves cēlonis un tas, vai mirušais bijis alkohola reibumā. Pēc liecinieku sniegtajiem paskaidrojumiem, vīrietis izlēcis pa mājas logu," saka D.Jukāma.

 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Gulbenes daļas komandieris Vijārs Griķis "Dzirkstelei" stāsta, ka glabējus palīgā uz notikuma vietu izsaukusi policija, jo tā nav varējusi iekļūt bojā gājušā vīrieša dzīvoklī, kurš bija aizslēgts. Glābēji dzīvoklī iekļuva pa logu un atslēdza durvis policijas darbiniekiem.

 

Aptaujātie Skolas ielas iedzīvotāji "Dzirkstelei" stāsta, ka bojā gājušais vīrietis dzīvojis viens pats. Viņš slimojis ar krītamo kaiti. Tāpēc kaimiņi domā, ka drīzāk notikušais ir nelaimes gadījums, nevis pašnāvība, jo vīrietim vienkārši varēja uznākt galvas reibonis un viņš, stāvot pie loga, izkritis pa to.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas