Zog un dedzina automašīnas 1

Noskaidrotas un aizturētas vairākas personas, kas Vidzemē zagušas un vēlāk dedzinājušas automašīnas.

13. maija naktī Cēsīs, Piebalgas ielā, nozagta 1989. gada izlaiduma automašīna VW PASSAT, kas vēlāk atrasta autoceļa Auciems - Kūdums - Daibe 1. kilometrā sadedzināta.

 

14. maija naktī Raiskuma pagasta Auciemā no mājas pagalma Alejas ielā nozagta 1993. gada izlaiduma automašīna VW GOLF. Vienlaikus tika saņemta informācija par vairāku automašīnu sabojāšanu (uzlauztas durvis, sabojāti aizdedzes vadi).

 

Aizdomās par zādzībām un tīšu svešas mantas iznīcināšanu un bojāšanu aizturēti divi 1987. gadā dzimuši Straupes pagasta iedzīvotāji. Abi gados jaunie vīrieši šogad martā atbrīvoti no ieslodzījuma, kurā izcieta tiesas piespriesto sodu par iepriekš izdarītiem noziegumiem. Neilgi pēc atbrīvošanas personas izdarījušas vairākas metāllūžņu zādzības, par kurām uzsāktie kriminālprocesi jau nosūtīti prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Tagad abiem vīriešiem tiesa kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

 

Izmeklēšana uzsāktajos kriminālprocesos turpinās un tiek pārbaudīta aizturēto personu saistība ar vēl citiem noziedzīgiem nodarījumiem visā Vidzemes reģiona teritorijā.

 

13. maijā Vidzemes reģiona operatīvās vadības nodaļā saņemta informācija, ka Alūksnē, Apes ielā, nozagta stāvlaukumā novietota neaizslēgta automašīna AUDI 100 AVANT, kas vēlāk atrasta sadedzināta meža masīvā Mālupes pagastā. Aizdomās par zādzības izdarīšanu aizturētas vairākas personas - divi nepilngadīgi jaunieši - 1997. gadā dzimuši Alūksnes iedzīvotāji, 1987. gadā dzimis Mālupes pagasta iedzīvotājs un 1988. gadā dzimis Alūksnes iedzīvotājs.

 

Jaunieši atzinuši, ka mašīnu zaguši, lai pavizinātos. Visiem aizdomās turētajiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Personas, kas tiek turētas aizdomās par zādzību, jau agrāk bijušas policijas redzeslokā. Izmeklēšana turpinās.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

f

šitiem tikai un vienīgi likt pie smaga darba, tā ka vakarā parunāt nevar nekas cits no viņiem gaidāms labs nav un nebūs.

pirms 7 gadiem, 2013.06.05 13:53

Kriminālziņas