1.septembrī bānītim - 115

Tradicionāli katru septembra pirmo sestdienu aicinām ikvienu doties uz Gulbenes novadu, kad notiek vērienīgi svētki vienīgajam, regulāri kursējošam šaursliežu dzelzceļa Bānītim, kas ikdienu cilvēkus nogādā no Gulbenes uz Alūksni.  Šogad tas svinēs savu 115.dzimšanas dienu, kad arī notiks Izglītojoša un interaktīva centra “Dzelzceļš un Tvaiks” atklāšana Gulbenes dzelzceļa stacijā. Iepazīstieties ar svētku programmu Gulbenes dzelzceļa stacijā un Stāmerienes stacijā.

Lai svētkos varētu baudīt braucienu ar Bānīti no Gulbenes uz Alūksni, biļetes aicinām iegādāties jau laikus, sazinoties pa tālruni 20228884. Tā kā vietu skaits Bānītī ir ierobežots, svētku viesus no Gulbenes uz Stāmerienu nogādās arī bezmaksas autobusi, kas no Gulbenes dzelzceļa stacijas uz Stāmerienu dosies plkst. 13:00, bet no Stāmerienes stacijas uz Gulbeni – plkst. 18:00.

1.septembrī no Rīgas uz Gulbeni kursēs arī vilciens, tā atiešanas laiks no Rīgas centrālās stacijas būs plkst. 08:03 (ienāk Gulbenē plkst. 11:27), bet no Gulbenes dzelzceļa stacijas aties plkst. 18:30 (Rīgā ienāk plkst. 21:56).

Aicinām ikvienu izbaudīt Bānīša 115. dzimšanas dienu Gulbenē un Stāmerienā, piedaloties dažādās aktivitātēs, iepazīstot jauno Izglītojošo un interaktīvo centru “Dzelzceļš un Tvaiks”, baudot koncertus un priekšnesumus, kā arī lustējot nakts ballē.

Bānīša svētku organizatori vēlas informēt, ka pasākums tiks filmēts un fotografēts, un materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide