Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

18.maijā - Ģimenes diena Gulbenē

Gulbenē 18.maijā norisināsies Gulbenes novada Ģimenes dienas pasākumi, informē Gulbenes novada pašvaldība.

Būs gan muzikāls koncerts, gan sporta aktivitātes, gan balle, gan kino, gan izglītojoši izzinoši stāstījumi-lekcijas. Protams, ka arī šogad ar Gulbenes novada pašvaldības Pateicības rakstiem godināsim tās Gulbenes novada ģimenes, kas palīdzējušas grūtības nonākušiem bērniem, sniedzot sirdssiltumu un ģimenes mīlestību.

Vēl bez šīm aktivitātēm, Gulbenes novada bibliotēka 18.maijā pulksten 12.00 Gulbenes bērnu bibliotēka aicina uz tikšanos ar Vitu Štelmaheri un viņas čau-čau šķirnes suni Rufi.

* * *

Gulbenes novada "Ģimeņu sporta svētku 2019" NOLIKUMS.


Mērķis un uzdevumi

1. Veicināt Gulbenes novadā dzīvojošo ģimeņu - dzimtas iesaistīšanos sportiskās aktivitātēs.

2. Popularizēt veselīgu dzīvesveidu.

3. Stiprināt novada ģimenes.

Vieta un laiks
1. Sacensības notiek 2019.gada 18.maijā pie Gulbenes sporta centra (Skolas ielā 12A).

2. Dalībnieku reģistrācija un izloze notiks pie Gulbenes sporta centra no pl. 10.00 – 10.45.

3. Atklāšanas parāde plkst. 11.00.

4. Sacensību sākums plkst. 11.10.

Organizācija

1. Pasākumu organizē Gulbenes sporta centrs, sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļu.

2. Sacensību galvenais tiesnesis Dace Anča (t.29295359).

Dalībnieki
1. Sacensībās var pieteikt ne vairāk kā divas ģimenes (dzimtas) no vienas pārvaldes (no Gulbenes pilsētas – ne vairāk kā 4 ģimenes). Komandā var būt neierobežots dalībnieku skaits, taču katrā sacensību veidā startē divi pieaugušie un divi bērni. Komandā jāpiedalās vismaz vienam bērnam, kurš jaunāks par 12 gadiem. Katra komanda rūpējas par vienotu noformējumu.

2. Komandu piesaka pārvaldes sporta darba organizators līdz 14.05.2019.
e-pastā dace.anca@gulbene.lv vai pa tālruni 29295359.

3. Pielikumā pieteikuma paraugs.

Vērtēšana
1. Vērtēšana notiek ģimeņu komandu vērtējumā: par 1.vietu katrā sacensību veidā komanda saņem 1 punktu, par 2.vietu - 2 punktus, par 3.vietu - 3 punktus u.t.t..

2. Kopvērtējumā summē visu sporta veidu iegūtos punktus. Uzvar komanda ar vismazāko punktu summu. Vienādu punktu skaita gadījumā augstāku vietu ieņem komanda, kurai ir augstāka vieta ģimeņu stafetē.

3. Komandas, kuras nav piedalījušās visos sporta veidos, vērtē aiz komandām ar pilnu sacensību sporta veidu skaitu.
Apbalvošana

1. Apbalvo pirmo sešu vietu ieguvējas komandas kopvērtējumā.

2. Visas ģimenes saņem piemiņas balvas.

SACENSĪBU VEIDI – APRAKSTS

1. UZŠAUJ PA BUNDŽĀM!

Piedalās 3 dalībnieki. Katram dalībniekam 5 šāvieni ar pneimatisko pistoli. Visu dalībnieku rezultātus summē. Uzvar komanda, kura visprecīzāk šāvusi.

 2. BIZES PĪŠANA
Piedalās 3 dalībnieki. Pēc starta signāla dalībnieki no virvēm “pin bizi”. Uzvar komanda, kura visātrāk veikusi uzdevumu.

3. RIEPAS STAFETE

Piedalās 4 dalībnieki. Pēc starta signāla pirmais dalībnieks ar divām nūjām “ripina” riepu noteiktu attālumu un atpakaļ. Stafeti turpina
nākošais dalībnieks, kamēr visi finišējuši. Uzvar komanda, kura  uzrādījusi vislabāko rezultātu.

 4. ŠĶĒRŠĻU JOSLA
Piedalās 4 dalībnieki. Viens dalībnieks sēž “ķerrā”, viņam aizsietas acis, rokās tenisa bumbiņas. Otrs dalībnieks stumj “ķerru” un komentē “aklajam” dalībniekam. Pēc starta signāla dalībnieki pārvietojas līdz konusam, uz kura galotnes jānovieto bumbiņa, līdz apmeklēti visi konusi un dodas pie pretī  stāvošajiem komandas biedriem. Tie atkārto to pašu, tikai bumbiņas noņem no konusiem. Uzvar komanda, kura visātrāk uzdevumu.

 5. “PING-PONGS”
Komandā 4 dalībnieki. Dalībniekam dotas 10 galda tenisa bumbiņas, kuras ar atsitienu pret galdu jātrāpa “olu turētājā”.

 6. JAUTRAIS IZBRAUCIENS
Komandā 3 dalībnieki. Ar “velokartu” jāveic šķēršļu brauciens. Katram dalībniekam atsevišķi tiek fiksēts rezultāts. Visu dalībnieku rezultāti tiek sasummēti. Uzvar komanda, kas ātrāk veikusi uzdevumu.

7. ĢIMEŅU STAFETE
Komandā 4 dalībnieki. Stafete notiks uz piepūšamajām atrakcijām. Ar aprakstu dalībnieki tiks iepazīstināti sacensību dienā.

Bērni laipni gaidīti uz piepūšamajām atrakcijām pirms un pēc stafetēm! “Velokarti” būs pieejamie pēc individuālajām sacensībām!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide