Aicina apmeklēt ekskursiju vadītāju/gidu kursus

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” 24. aprīlī no pulksten 9:00 līdz 15:20 Gulbenes novada domes ēkas 3. stāva zālē (Ābeļu ielā 2) organizē ekskursiju vadītāju/gidu kursus, informē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” tūrisma organizatore Džeina Apsīte.

Viņa atklāj, ka kursos tiks runāts par interpretācijas nozīmi tūristiem sniegtajā informācijā, kas ir uzņemošais gids un tā darbības pamatprincipi. Tiks iepazīta Gulbenes pilsētas vēsture un noskaidrots, vai tās veidošanās bija likumsakarība vai nejaušība. Kursos tiks arī aplūkota mārketinga nozīme un būtība, kā arī tiks iztirzāti stāstījuma dabas un vides elementi.

Kursus vadīs pieredzējuši speciālisti tūrisma nozarē: Vidzemes augstskolas lektors un SIA “Impro ceļojumi” ekskursiju grupu vadītājs un ceļojumu organizators Gatis Kampernovs, vēsturnieks Anatolijs Savickis, PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” vadītāja Iveta Kovtuņenko un Dabas aizsardzības pārvaldes un Vides gidu asociācijas pārstāve Anda Andrušaite.

“Kursus apmeklēt tiek aicināti ne tikai jau esošie gidi, bet ikviens interesents, kam ir vēlme vadīt ekskursijas cilvēku grupām. Priecāsimies par jaunu un atsaucīgu cilvēku iesaistīšanos, kas Gulbenes viesus ikdienā un lielākos svētkos iepazīstinātu ar pilsētu vai novadu aizraujošos stāstos. Kursi ir maksas pakalpojums,” stāsta aģentūras tūrisma organizatore Dž.Apsīte.

Uz kursiem aicina pieteikties līdz 19.aprīlim, rakstot uz e-pastu turists@gulbene.lv vai zvanot pa tālruņiem 26557582 un 64497729. Nepieciešamo informāciju par kursiem var saņemt Aģentūrā, Ābeļu ielā 2, Gulbenē, vai www.visitgulbene.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide