Aicina apmeklēt fotomūzikas izstādi

Ikviens tiek aicināts apmeklēt fotomūzikas izstādes “Zaļš, Balts, Zils” atklāšanu un tikšanos ar autoriem 9.janvārī pulksten 16.00 Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā.

Izstāde ar lielu atzinību tikusi izvietota visā Latvijā – Rīgā, Ventspilī, Mazirbē, Talsos, Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē. Tā viesojusies arī ārzemēs – Francijā, Šrilankā, Beļģijā un Igaunijā.


Izstādē redzamie darbi ir tikai viena daļa no vairāku gadu garumā tapušajām 240 krāsu fotogrāfijām, kas apvienotas albumā “Zaļš, Balts, Zils”. Tās ir lībiešu nacionālā karoga krāsas. Albums izceļas ar netradicionālu māksliniecisko noformējumu un attēlu viengabalainību, ievērojamo formātu un tematisko daudzveidību. Tas ir pirmais mākslas izdevums par šo īpašo Latvijas vietu – Lībiešu krastu, kurā iemūžināts neskartās dabas, vides, vietējo cilvēku, arhitektūras, zvejniecības un sadzīves tradīciju īpašais kolorīts. “Zaļš, Balts, Zils” ir arī mūzikas kompaktdisks, kura autors ir Raimonds Tiguls. Diskā seni lībiešu tautasdziesmu motīvi aranžēti mūsdienīgā skanējumā lībiešu valodā. R.Tigula radītās melodijas būs izstādes sastāvdaļa.


Projekta idejas un fotogrāfijas autors ir Jānis Mednis, mūzikas autors – R.Tiguls.

Izstāde būs aplūkojama līdz 7.februārim.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide