Aicina apmeklēt pirmssvētku Zaļo tirdziņu

Ikviens tiek aicināts apmeklēt Zaļo Ziemassvētku tirdziņu, kas notiks 17.decembrī notiks Gulbenes dzelzceļa stacijas ēkā.

Tirdziņā būs iespējams iegādāties mājražotāju gatavotos gardumus svētku galdam, sarūpēt dažādus veselīgus našķus, kā arī piepildīt savu Ziemassvētku dāvanu maisu ar skaistām, sirsnīgām un mīļām dāvanām tuviniekiem, ko sarūpējuši čaklie amatnieki un rokdarbnieki. Tirdziņā, kā ierasts, savu produkciju piedāvās gan Gulbenes novada darbīgie mājražotāji, gan arī tirgotāji no citiem Latvijas novadiem.

Tirdziņā varēs iegādāties arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” izveidoto jauno izzinošo puzli, kurā, kopā saliekot gabaliņus, varēs uzzināt, kādi tūrisma piedāvājumi ir katrā pagastā, kopā veidojot Gulbenes novada karti, kā arī krāsojamo grāmatiņu “Gulbīša ceļojums” un ziepes ar gulbīša attēlu.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūras kolektīvs aicina apmeklēt Ziemassvētku Zaļo tirdziņu, būt kopā un izbaudīt gaidāmo svētku noskaņu.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide