Aicina doties ekskursijā uz Tartu

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina Gulbenes novada iedzīvotājus sākt jauno gadu ar aizraujošu ceļojumu uz Tartu pilsētu, kā arī uz Ledus laikmeta centru Igaunijā.

Ekskursija notiks 24. janvārī. Izbraukšana no Gulbenes novada domes paredzēta pulksten 7.30. Vispirms plānots doties uz Ledus laikmeta centru, kas atrodas netālu no skaistās Tartu pilsētas. Centrs ir interesants un aizraujošs apskates objekts gan lieliem, gan maziem. Tas apvieno sevī iespēju apskatīt un uzzināt informāciju par 2,4 miljardus gadu senu vēsturi.


Pēc Ledus laikmeta centra apmeklējuma ceļš vedīs uz Tartu pilsētu. Tartu ir pilsēta visiem – ģimenēm, intelektuāļiem, tūristiem, cilvēkiem, kas interesējas par kultūru un mākslu. Tur ekskursantus sagaidīs gidi, kuri parādīs un pastāstīs interesantāko par Tartu. Ekskursanti aicināti ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, jo ekskursija pa Tartu pilsētu ir plānota pusotras stundas garumā.


Tā kā diena solās būt diezgan gara un piepildīta, ekskursantiem lūgums līdzi ņemt maizītes savām vajadzībām. Līdzi jāņem arī personu apliecinošs dokuments – ID karte vai pase. Maksa par dalību ekskursijā: pieaugušajiem – 25 eiro, skolēniem – 20 eiro, bērniem līdz 4 gadu vecumam – 9 eiro (transporta maksa), bērniem no 4 gadu vecuma - 13 eiro (transporta maksa + ieejas maksa Ledus laikmeta centrā). Cenā iekļauta transporta maksa, ieejas biļete un gida pakalpojumi Ledus laikmeta centrā, kā arī Tartu pilsētas ekskursija gida pavadībā.


Vairāk informācijas un pieteikšanās ekskursijai, zvanot pa tālruņiem 64497729, 26557582. Ekskursijai var pieteikties līdz 22. janvārim (ieskaitot). Vietu skaits ir ierobežots.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide