Aicina iesaistīties projektā “Simtgades bērni”

Lai atbalstītu jaunās ģimenes un rosinātu apjaust, cik mums visiem nozīmīgs ir katrs jaundzimušais, biedrība Nigestes amatniecības nams izlolojusi ieceri katram 2018. gadā dzimušajam pasniegt īpašu Dāvanu komplektu – 925 proves Sudraba vērdiņu ar tikai šim projektam izstrādātu dizainu, ozolkoka kastītē, pievienotu personisku vēstuli bērniņam un viņa ģimenei. Par to informē biedrības Nigestes amatniecības nams vadītāja Inguna Roga-Saulīte.

"Latvijai ir vajadzīgs katrs no mums! Cilvēks ir svarīgs. Vai īpaši jāizceļ simtgadē dzimušie? Katrs ir jāizceļ. Jo dzīvība ir un paliks lielākā vērtība. Jo mūsu vienīgā nākotne ir bērni, tieši tādēļ viņos ir jāiegulda labākais, kas mums ir! Tiek aicināts ikviens – novadu, pilsētu pašvaldības, uzņēmēji, valsts pārvaldes iestādes un līdzcilvēki – iesaistīties ar savu devumu, lai padarītu Latvijas simtgadi vēl nozīmīgāku, liekot neatsveramu pamatu 2018. gadā dzimušo bērnu dzīvei šajā valstī," stāsta I. Roga-Saulīte.

Biedrības mērķis - lai katrs bērniņš, bez izņēmuma, saņem šo dāvanu.


"Lai viņa ģimene gūst apliecinājumu, ka sabiedrībai rūp, lai viņi tic šai valstij. Jo valsts tic viņiem. Lai arī pēc astoņdesmit-simts gadiem, simtgades bērns var atvērt naktsskapīša atvilktni un izņemt mazu ozolkoka kārbiņu, kam uz vāka iededzināta ozola zīle ar karoga atveidu tās lapās, atvērt kastīti un paņemt rokās īsta Sudraba vērdiņu, kā atgādinājumu par mūža vērtību. Paldies visiem, kuri jau iesaistījušies. Tas dod spēku un ticību, ka šis dāvanu komplekts kā simbols mūsu tautas nākotnei, ir vajadzīgs," saka I.Roga-Saulīte.


Ikviens var iesaistīties, apmeklējot biedrības mājas lapu www.nigeste.net, meklējot sadaļu Simtgades bērni. Pie aktuālās informācijas katru dienu tiek atjaunota Latvijas karte, kur ar zaļu iezīmēti tie novadi un pilsētas, kas iesaistās projektā, ar pateicību tiek publicēti arī privātpersonu un uzņēmēju ziedojumi.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide