Aicina iesniegt darbus Latvijas novadu tautas lietišķās mākslas izstādei

Laikā no 2017.gada 4.augusta līdz 19.septembrim Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Madonas Novadpētniecības un mākslas muzeju rīko Latvijas novadu tautas lietišķās mākslas izstādi. Izstādes mērķis ir veicināt tautas lietišķās mākslas nozares attīstību, tās pētīšanu, saglabāšanu un nodošanu nākamajām paaudzēm, tautas lietišķās mākslas kolektīvu dalībnieku un individuālo meistaru māksliniecisko izaugsmi un jaunradi, kā arī plašam skatītāju lokam parādīt labāko veikumu nozarēs, atklājot tautas lietišķās mākslas tradicionalitātes un mūsdienīguma izpausmes. Latvijas novadu tautas lietišķās mākslas izstāde ir Vispārējo Dziesmu un deju svētku starplaika pasākums.

Darbus iesniegt aicināti gan Latvijā dzīvojoši tautas lietišķās mākslas meistari, gan tautas lietišķās mākslas studijas vai pulciņa dalībnieki. Izstādei tiek pieņemti pašu autoru kādā no tradicionālās tautas lietišķās mākslas tehnikām radīti tautas lietišķās mākslas priekšmeti, kuru darināšanai izmatoti tradicionālie dabas un citi materiāli.

Ar izstādes nolikumu iespējams iepazīties ŠEIT.

Latvijas novadu tautas lietišķās mākslas izstādes atklāšana: 2017. gada 4.augustā plkst. 15.00 Madonas Novadpētniecības un mākslas muzejā Skolas ielā 10a, Madonā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide