Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina izzināt kāzu tradīcijas

Ikviens interesents 25.martā pulksten 17.30 ir aicināts uz tējas pēcpusdienu Kāzu muzejā (bijušās Ozolkalna pamatskolas internāta telpās) projekta “Kāzas jeb vedības” gaitā.

Tuvojoties kāzu sezonai, šī būs lieliska iespēja visiem interesentiem kopā ar jauniešu neformālo grupu "Tradīciju pētnieki" uzzināt vairāk par kāzu tradīcijām. Uz tikšanos aicināti gan jauni, gan veci, gan jaunie pāri, gan vedēji. Tikšanās laikā būs iespēja dalīties pieredzē, pētīt un uzzināt it visu, kas saistīts ar kāzām. Pasākumā ieeja – brīva.


Projekts sācies jau pagājušā gada augustā, un tā gaitā tiek organizētas dažādas aktivitātes, kas ir saistītas ar kāzām. Jauniešu neformālās grupas mērķis ir pētīt kāzu tradīcijas gan savās ģimenēs, gan arī dažādos Latvijas novados. Projekta aktivitātēs ir aicināts iesaistīties ikviens, nav svarīgs ne vecums (jaunieši, viņu vecāki un vecvecāki), ne ekonomiskais stāvoklis, ne reliģiskā piederība vai vēl kas cits. Ir notikušas vairākas radošās darbnīcas, tikšanās, būs arī vēl citas. Tradīciju pētnieki 28., 29. un 30.martā dosies pētīt kāzu tradīcijas Zemgalē un Kurzemē, bet 21.aprīlī - Latgalē.


Projekts beigsies ar izstādi un jauku pasākumu maija beigās, kad tiks prezentēta projekta rezultātā tapusī grāmatiņa jauniešu skatījumā "Kāzas jeb vedības?".

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide