Aicina lielākais pasākums Austrumvidzemē “Vasara sākas Litenē”

Jau pavisam drīz sāksies vasara, tādēļ ikviens 20.maijā tiek aicināts uz vasaras atklāšanas pasākumu “Vasara sākas Litenē!” – vienu no lielākajiem pasākumiem Austrumvidzemē.

Šajā dienā jau no plkst.10 Litenes estrādē sāksies vasarīgās visai ģimenei domātās aktivitātes ar dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām: pludmales volejbola sacensības, izjādes ar zirgiem, ūdens un piepūšamās atrakcijas, katapulta, radošās darbnīcas, armijas aprīkojuma paraugdemonstrējumi, tirgošanās. Lielisks pārsteigums solās būt retro motociklu parāde, kura sāksies Gulbenē plkst.13, un, izbraucot pa Gulbenes pilsētas galvenajām ielām, tālāk dosies uz Liteni, kur plānots ierasties plkst.14.30. Vēl šajā dienas sadaļā paredzēts jaunums – velo eksāmena kārtošana (vairāk informācijas: www.balles.lv). Uz dienas programmu ieeja būs bez maksas!

Savukārt plkst.16 sāksies koncerts, kurā uzstāsies dejotāju kopa “Litenietis” un tiks piedāvāts “Yamaha” bēbīšu skoliņas priekšnesums; savu jauno programmu prezentēs Latvijas Nacionālā teātra aktieru ansamblis “Greizais Ratiņš”, plkst.18 sāksies “Filmēšanas koncerts”, kurā piedalīsies “Inga un Normunds”, Ēriks Gruzniņš, brāļi Puncuļi u.c. mākslinieki. Programmā – arī tūrisma rallija “Gulbja ligzdu meklējot 3” finišs u.c. pārsteigumi. Programmu vadīs Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens.

Pulksten 20.00 programmā paredzēta balle, kurā muzicēs “Kantoris 04”, “Tērvete”, “Apvedceļš”, kā arī Ēriks Gruzniņš un Santa Kasparsone, bet pusnaktī sāksies “Jauniešu nakts”, kurā piedalīsies “Transleiteris”, Reiks (grupa “Olas”), Kaspars Maks un Dj Dween.

Šajā pasākuma daļā ieeja būs par maksu!

Biļetes uz pasākumu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs, Litenes Tautas namā un Litenes pagasta pārvaldē  (kontakttālrunis 64472213) un Litenes pagasta bibliotēkā. Biļešu cena – 5 un 7 EUR, pasākuma dienā – 10 EUR.
1. un 2.grupas invalīdiem (uzrādot invalīda apliecību), kā arī bērniem līdz 10 gadiem ieeja ir bez maksas!

Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama pasākuma mājaslapā: www.balles.lv kā arī  www.visitgulbene.lvwww.litene.lv.

Atgādinām, ka pasākuma viesiem būs pieejamas bezmaksas autostāvvietas un bezmaksas telts vietas. Uz vietas strādās lieliska kafejnīca ar plašu tradicionālo ēdienu klāstu un gardām uzkodām bērniem visas dienas un nakts garumā, savukārt  “Aldara” alus gādās par garšīgiem dzērieniem. Būs ātri un gardi!

Visa pasākuma laikā (arī naktī!) kursēs sabiedriskais autobuss ar ērtu reisu grafiku. Atliek izvēlēties vien pieturas punktu “Litenes centrs”, un tad jau visi ceļi ved uz Liteni.

Atbalsta: Gulbenes novada dome, Litenes pagasts, “Aldaris , “United Press”,
Latvijas šlāgerkanāls, Draugiem.lv.

Organizē: ŠlāgerTV, MBproducenti.lv un balles.lv

Uz tikšanos Litenē!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide