Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties konkursā

Lai veicinātu jauniešu interesi par inovatīvu uzņēmējdarbību un rosinātu īstenot savas biznesa idejas, 10. līdz 12.skolēni aicināti piedalīties Nacionālajā biznesa plānu konkursā līdz 17.novembrim.

Iesniegtos biznesa plānus vērtēs kompetenta žūrijas komisija. 20 labāko biznesa plānu autori piedalīsies konkursa 2.kārtā un savus biznesa plānus prezentēs žūrijai 12.decembrī.


19.decembrī notiks Nacionālā biznesa plānu konkursa noslēguma pasākums, kurā pieciem godalgotajiem finālistiem tiks dota iespēja prezentēt savu biznesa plānu.


Biznesa plāni, pievienojot norādi „Nacionālajam biznesa plānu konkursam", elektroniski jānosūta uz adresi: "macibucentrs@l4.lv" līdz 17.novembrim elektroniskā formātā. Konkursa nolikums un biznesa plāna sagatave pieejama "www.liaa.gov.lv" un www.L4.lv.


Par to informē SIA "Firma L4" Mācību centra vadītāja Nelda Elsiņa.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide