Aicina piedalīties laivu ekspedīcijā “Veclaicenes ezeru vilinājums”

Pasākuma cikla “Četri gadalaiki Veclaicenē” ietvaros 2015. gada 4. jūlijā tiek organizēts laivu brauciens – ekspedīcija pa Ievas, Trumlīša un Raipala ezeriem. Informē Dabas aizsardzības pārvaldes  Sabiedrisko attiecību un vides izglītības nodaļas vadītāja Inese Pabērza.

"Pulksten 10:00 interesenti aicināti pulcēties Alūksnes novada Veclaicenes pagasta Kornetos. Laivu brauciena starts tiks dots pulksten 11:00 no Ievas ezera rietumu gala. Katrai ekipāžai brauciena laikā būs jāveic vairāki uzdevumi, kas palīdzēs iepazīt ezeru un to krastu dabas vērtības. Dalībniekiem nepieciešama sava laiva, plosts vai cits peldlīdzeklis, fotoaparāts, peldveste un cits inventārs. Arī līdzjutēji varēs sekot līdzi laivu ekspedīcijai, ejot pa Raipala dabas taku no Kornetiem līdz “Mišām”, apmēram 3,5 kilometru garumā," stāsta I.Pabērza.

Dalībnieki aicināti pieteikties iepriekš, zvanot vai rakstot: Rūta Zepa, 26361362, ruta.zepa@daba.gov.lv; Jānis Pērle, 26222682, janis.perle@daba.gov.lv.


Pasākumu ciklu “Četri gadalaiki Veclaicenē” organizē Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Alūksnes novada Veclaicenes pagasta pārvaldi, lai interesentus iepazīstinātu ar bioloģisko daudzveidību aizsargājamo ainavu apvidū «Veclaicene» visos gadalaikos – ziemā, pavasarī, vasarā un rudenī.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide