Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties radošajā mākslas plenērā “Izglezno novadu 2018”

Tie, kuri nav mēģinājuši gleznot, bet vēlas to darīt, un tie, kuriem gleznošana ir kā prieks, atpūta, atkāpe no ikdienas, ir aicināti piedalīties plenērā: gleznošana dabā, mirkļa tveršana, sava redzējuma, sajūtu, emociju atspoguļojums, pieredzes bagātināšana, kopā būšana, saiknes nostiprināšana starp jau sevi pieteikušajiem māksliniekiem un tiem, kas vēl  tikai meklē ceļu glezniecībā.
Plenēra laikā katru dienu tiks piedāvāta “Plenēra skoliņa”, kurā māksliniece Ilvija Juškeviča palīdzēs iejusties “mākslinieka lomā” jebkuram gleznot gribētājam.

I.Juškeviča stāsta, ka pagājušajā gadā plenēra norises vieta bija Gulbene. Šogad izgleznos Tirzas pagastu, tā dodot iespēju piedalīties arī tirzmaliešiem un tuvāko pagastu iedzīvotājiem. Plenērs ir atvērts ikvienam – gan tālam, gan tuvam  gleznot gribētājam.

“Plenērs ir pasākums, kas saistās ar brīvu dabu, tāpēc noslēgumā tiks veidota darbu izstāde  brīvā dabā -  Tirzas pagasta svētkos, 4.augustā. Šī pasākuma laikā tiks rādītas meistarklases ar iespēju piedalīties gleznošanas darbnīcā, kā arī notiks plenēra laikā sagleznoto darbu izsole. Skatītāji varēs novērtēt darbus un  iegādāties tos,” saka I.Juškeviča un piebilst, ka plenēra galvenie mērķi ir atklāt mākslinieka, amatiera individuālo, savdabīgo skatījumu uz notikumiem, cilvēkiem, vietām, vairot pieredzi, apvienoties gan profesionāliem māksliniekiem, gan tiem, kas vēl tikai meklē ceļu glezniecībā.

Plenērs ir par brīvu, tāpēc visus sev nepieciešamos darba materiālus katrs sagādā sev pats. “Plenēra skoliņā” būs simboliska dalības maksa. Plenēra laikā tiks aplūkotas pagasta īpašākās vietas, tā iepazīstot, atklājot kaut ko jaunu tepat - mūsu pašu novadā.
“Jāuzsver, ka šis plenērs tiek rīkots bez finanšu piesaistes. Plenēra veidošanā tiek piesaistīti atbalstītāji, kuri palīdzēs, lai tas taptu, lai tas kļūtu daudzveidīgs, lai izbaudītu kopā būšanu, jo tikai kopā ir spēks!” uzsver I.Juškeviča.
Pieteikumus sūtīt uz epastu ilvijaart@inbox.lv. Vairāk informācijas pa tālruni 20214521.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide