Aicina piedalīties riteņbraukšanas sacensībās

Gulbenē 28.maijā notiks “Eko-velo” orientēšanās un velosacensības visām paaudzēm.

Orientēšanās laikā individuālajiem dalībniekiem, kā arī ģimenēm tiks piedāvāta veloorientēšanās pa pilsētu ar vairākiem kontrolpunktiem, kuros dalībniekiem atraktīvā veidā tiks piedāvātas aktivitātes un uzdevumi, kuru veikšana vairos zināšanas un izpratni par tādiem vides jautājumiem kā atkritumu šķirošana, videi draudzīgs un atbildīgs tūrisms, otrreizējā pārstrāde, patēriņa samazināšana ikdienā un citiem. ”Eko-velo” orientēšanās sacensībās aicināti piedalīties Gulbenes novada iedzīvotāji un viesi ar saviem velosipēdiem. Komandā var būt 2 līdz 4 dalībnieki.

Dalībai var pieteikties ģimeņu komandas (komandā vismaz viens bērns pirmsskolas vecumā un vismaz viena pilngadīga persona); jauktas komandas (pieaugušie un bērni, sākot no 7 gadu vecuma). Reģistrēšanās, starts un finišs paredzēts pie Gulbenes sporta centra. Orientēšanās notiks pa pilsētu. Starts tiks dots visiem vienlaikus pulksten 12.00.

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems vērtīgas balvas – dažādas aktīvās atpūtas iespējas. Visi dalībnieki saņems videi draudzīgas piemiņas balvas. Organizatori patur tiesības izsniegt speciālās balvas. Interesenti aicināti pieteikties sacensībām līdz 27.maija pulksten 16.00 pa e-pastu “elinse@inbox.lv” vai pa telefonu 26365922. Piedalīties sacensībās varēs arī, ja pieteiksies 28. maijā pirms sacensībām, bet ne vēlāk kā 1 stundu pirms starta. Papildu informācija - zvanot Elīnai Naglei pa iepriekš norādīto tālruni.

Pie sporta centra norisināsies arī riteņbraukšanas sacensības bērniem. To starts paredzēts pulksten 11.30 vidusskolas stāvlaukumā, blakus Gulbenes sporta centra sporta laukumam. Pieteikumi sacensībām jāiesniedz sacensību vietā līdz pulksten 11.00.

Riteņbraukšanas sacensībās būs iekļauti ātruma un veiklības elementi. Vērtēs atsevišķi meitenes un zēnus četrās vecuma grupās (līdz 6 gadiem; 7 – 9 gadus veci; 10 – 12 gadus veci; 13 – 15 gadus veci). Katrā grupā tiks apbalvoti trīs labākie zēni un meitenes.

Pulksten 11.00 pie sporta centra tiks dots starts arī amatieru riteņbraukšanas sacensībām. Trases maršruts: Ozolu iela – Dzelzceļa iela – Emzes parks – Spārītes parks. Distancē būs gan asfaltēts segums, gan parka celiņi un taciņas. Starts paredzēts pulksten 11.00 laukumā starp Spārītes parku un Ozolu ielu. Atsevišķi tiks vērtēti vīrieši un sievietes divās vecuma grupās (1977. līdz 2000.gadā dzimuši, 1976.gadā dzimuši un vecāki). 1. līdz 3. vietas ieguvējus katrā vecuma grupā apbalvos ar pārsteiguma balvām. Pieteikties sacensībām var līdz 27.maija pulksten 16.00 pa telefonu 29295359 vai e-pastu “dace.anca@gulbene.lv”. Dalībnieki starta numurus varēs saņemt starta vietā sacensību dienā no pulksten 9.30.

Sacensības organizē biedrība “Dēms” sadarbībā ar Gulbenes Sporta centru un Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļu projektā “Zaļais Pedālis”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide