Aicina pieteikties izzinošajai ekspedīcijai Galgauskas pagastā

Gulbenes novada bibliotēka aicina piedalīties izzinošā ekspedīcijā Galgauskas pagastā 11.maijā, informē Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

Izbraukšana - pulksten 10.00 no Gulbenes novada bibliotēkas. Līdz Galgauskai un atpakaļ tiks nodrošināts transports. Atgriešanās Gulbenē ap pulksten 17.00. Līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, kā arī ēdiens un dzēriens atpūtas brīdim.

"Arī šoreiz īpaši gaidīsim ģimenes ar bērniem un jauniešus. Pētīsim Galgauskas muižu, tad kājām dosimies Galgauskas virzienā. Pēc atpūtas brīža viesu namā “Ainavas” apskatīsim Galgauskas kapus, aiziesim līdz Māzeru priedei. Pie Galgauskas dzirnavu HES šķērsosim Tirzas upi un pa taku dosimies uz Galgauskas Sv. Jāņa Kristītāja pareizticīgo baznīcu. Ekspedīcijas noslēgumā aplūkosim baznīcu, apspriedīsim redzēto un cienāsimies ar pīrādziņiem. Kopā ar mums dosies un stāstos dalīsies arī Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes Vidzemes reģionālās nodaļas Valsts inspektore Sarmīte Dundure un Galgauskas pagasta bibliotēkas vadītāja Dzidra Matīsa. Maršruta garums - nepilni 7 kilometri," stāsta L.Baranovska.

Pieteikšanās dalībai ekspedīcijā līdz 9.maijam, rakstot uz e-pasta adresi inese.kaleja@gulbenesbiblioteka.lv vai zvanot pa tālruni 64471460. Organizatori lūdz norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Vietu skaits ierobežots.

Šī ir projekta “Izzinošas ekspedīcijas Gulbenes novadā” jau otrā ekspedīcija , ko rīko Gulbenes novada bibliotēka un atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide