Aicina pieteikties mūzikas grupas melodiskajiem mūzikas svētkiem Valkā

Valkas brīvdabas estrādē 2.augustā pirmo reizi notiks unikāls pasākums - „Melodiskās mūzikas svētki”. Lai apspriestu pasākuma organizatoriskos jautājumus, vakar, 19.martā Valkas novada domē notika pirmā svētkiem veltītā darba grupas sanāksme, kurā piedalījās pašvaldības pārstāvji.

Šobrīd ir zināms, ka pasākumā uzstāsies vairākas Latvijā iecienītas grupas - „Bumerangs”, „Bruģis’ un „Jokeri”. Šogad grupa „Bumerangs” spēlēs pilnā sastāvā, jo speciāli uz šo pasākumu no ASV ieradīsies arī Edmunds Mednis, kurš tautā ir ļoti iemīļots leģendārās grupas dalībnieks.

 Organizatori uzsver, ka vakara pasākumā mūzika skanēs tikai un vienīgi „dzīvajā izpildījumā”. Tiek aicinātas arī citas grupas, kas spēlē „dzīvo mūziku” pieteikties dalībai pasākumā, rakstot uz e-pastu liga.pandalone@valka.lv. Tā kā pēcpusdienā estrādē notiks jauno dziedātāju un bērnu grupu koncerts, tiek aicinātas pieteikties arī bērnu grupas. Pašvaldība cer, ka pasākums ar laiku izveidosies par skaistu tradīciju novadā un katru gadu piesaistīs aizvien vairāk apmeklētājus.

Biļešu cenas pasākumā būs ļoti demokrātiskas, iepriekšpārdošanā biļetes cena būs 4 eiro, pensionāriem un skolēniem līdz 18 gadu vecumam – 3 eiro, ģimenes biļete 2 pieaugušajiem un 2 bērniem maksās tikai 10 eiro, bet pirmsskolas vecuma bērni pasākumu varēs apmeklēt bez maksas.

Tiekamies „Melodiskās mūzikas svētkos” Valkas brīvdabas estrādē!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide