Aicina svinēt tradicionālo Ģimenes dienu 1

Gulbenes novada dome ik gadu maijā organizē svētkus ģimenei, kas ir kļuvuši jau par tradīciju. Arī šogad 14.maijā ikviens ir aicināts piedalīties sportiskās aktivitātēs, apmeklēt izstādes, koncertus un darboties radošajās darbnīcās.

Startēs ģimeņu velobrauciens “Apkārt Ušura ezeram

Pie Gulbenes kultūras centra jau no rīta uz Jaungulbeni startēs ģimeņu velobrauciens “Apkārt Ušura ezeram”.  Maršruta garums - 50 km, maršruts: Gulbene – Daukstes – Briči – Lapši – Ušura ezers – Gulbene.  Brauciena laikā būs ekskursija pie dzērveņu audzētājiem un kūdras ieguvējiem, varēs uzzināt vairāk par Ušura ezeru un notikumiem ap to, būs tikšanās un diskusijas ar zaļo žurnālisti Anitru Toomu, zaļā maltīte un zāļu pirts. Vairāk informācijas - pa telefonu 29153677.

Notiks Ģimeņu sporta svētki

Savukārt pie Gulbenes sporta centra un Gulbenes novada valsts ģimnāzijas notiks Ģimeņu sporta svētki, kuros sacentīsies ģimenes no katras pārvaldes. Būs radošās darbnīcas, atraktīvas spēles, koncerts, kurā piedalīsies vokālisti, popgrupas, vokālie un vokāli instrumentālie ansambļi no Gulbenes bērnudārziem, Gulbenes vidusskolas, Gulbenes 2. vidusskolas, kā arī Lejasciema vidusskolas vokāli instrumentālā grupa “Deep silence”, Lizuma vidusskolas vokāli instrumentālā grupa “Pa stīgai”, Jaungulbenes popgrupa “Dzērvenes” un grupa “Spice boys”, Druvienas popgrupa “Bukurags”, Rankas popgrupa “Dimantiņi”, Eiropas brīvprātīgais Cagdas no Turcijas un citi.

Godinās novada ģimenes

Gulbenes kultūras centrā būs apskatāma  Gulbenes skolu vizuālās mākslas darbu izstāde “Mūsu mājas” bet pulksten 15.00 sāksies Gulbenes novada ģimeņu godināšana, kurā tiks pasniegti novada domes Atzinības raksti,  kā arī - koncerts “Ir svētki ģimenei”, kurā uzstāsies mazo vokālistu konkursa “Balss burvis 2016” uzvarētāji, bērnu popgrupas “Pipari” un “Ledenes”, deju kolektīvs “Draiskuļi” un Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestris. Pasākumu vadīs Lienīte Reinsone un Andris Leišavnieks ar meitām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

w

Gint tu gan esi slikts saimnieks kàdas tàs puķes pie domes skvèrà tiešàm tik nabadzìga pilsètas dome ,un kas ar strùklakàm kad beidzot Gulbenè bùs kàds kuram kaut kas rùp pilsètas labà, drausmas??????

pirms 4 gadiem, 2016.05.01 19:42

Kultūra un izklaide