Aicina tikties pie Dzejas dienu ābolu groza „Nesaki – rudens" 1

Septembris kā ik gadus bagāts ar dzejas skanējumu. Arī gulbenieši aicināti ieklausīties vietējo dzejas un dziesmu autoru balsīs un 6.septembrī pulksten 18.00 pulcēties pie Dzejas dienu ābolu groza „Nesaki – rudens”.

Groza atrašanās vieta būs viegli pamanāma un sadzirdama katram garāmgājējam – laukumā pie Gulbenes bibliotēkas, bet grozā, kā jau ražīgajā gadalaikā, āboli vien. Krāsaini un sulīgi, kraukšķīgi un veldzējoši, saldi un arīdzan paskābi.

Kā nobrieduši un saulē apsārtuši rožāboli jūs uzrunās Inta Aizkalniete, Arvis Degums, Daiga Kalinka, Iveta Krūmiņa, Evita Lūse, Aivars Osis, Irisa Puidze, Ilona Vītola, Sarmīte Zviedre, Vijārs Griķis un grupa „Vilx”. Kā dzirkstoši un sulīgi cukuriņi - Diāna Adamoviča, Monta Gāgane, Agnese Līcīte, Ramona Ruņģe, Karīna Silauniece, Amanda Baldone (ģitāra), Inga Deigele, Daina Rēdere (ģitāra).

Bet tas vēl nav viss. Septembris ir arī krāsās košs mēnesis, un, lai par to atgādinātu, ar mākslas skolas audzēkņu un pedagogu līdzdalību runāsim caur krāsām. Dzejas dienu ābolu grozā – Rudītes Liepiņas vadītais plenērs, kur mākslinieki būsim mēs paši. Ne mazāk krāsains solās būt arī „Vītola izdevniecības” grāmatu galds.

Ja atnāksiet un jums līdzi būs ne vairāk kā divi savi dzejoļi, piedāvāsim iespēju izmantot brīvo mikrofonu.

Un vēl – uz tikšanos pie ābolu groza aicinājums ierasties koši tērptiem, jo – vēl jau nav rudens!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

zane

Bija super pasākums. Piestāju garāmejot un aizklausījos.

pirms 7 gadiem, 2013.09.08 19:19

Kultūra un izklaide