Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz dabas izziņas pasākumu


Interesenti tiek aicināti piedalīties dabas izziņas pasākumā “Vasara Pededzes pļavā”, kas notiks 16.jūlijā. Tā laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar bioloģisko daudzveidību palieņu pļavā un tās apkārtnē.


Pasākuma laikā varēs doties dabas izziņas pārgājienā, mācīties atpazīt pļavās sastopamos augus un putnus, baudīt augu tēju un pārrunāt dabai draudzīgas uzvedības un saimniekošanas jautājumus. Interesentiem būs iespēja arī uzzināt visu par pareizu putnu būru izgatavošanu un izvietošanu, kā arī mēģināt saklausīt un atpazīt nakts putnu balsis. Ir plānots arī iepazīt nakts tauriņus un sikspārņus Litenes parkā.

Pasākumu vadīs dabas aizsardzības pārvaldes darbinieki Guntis Akmentiņš, Regīna Indriķe un Sanita Putna, kā arī Ziemeļvidzemes putnu pētniecības biedrības vadītājs Elvijs Kantāns.

Dalībniekiem ieteicams līdzi ņemt binokļus, kājās ērtus apavus.

Par dalību pasākumā, interesenti tiek aicināti paziņot līdz 15.jūlijam, zvanot pa tālruņiem 29139677 vai 26264611.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide