Aicina uz Mika Dukura koncertu Lejasciemā 2

Lejasciema estrādē 12.augustā pulksten 19.00 notiks Mika Dukura koncerts. Koncertā skanēs dziesmas no Mika debijas albuma "Summa" un LNT šova "Dziedošās ģimenes" Dukuru ģimenes repertuāra.

Mika debijas albums pie klausītājiem nonāca maija vidū. Nosaukums "Summa" albumam tika dots tādēļ, ka tajā ir sasummēts vairāku gadu darbs - albumā iekļautas 13 kompozīcijas, kas tapušas trīs gadu garumā, kā arī pie tām strādājuši daudzi Latvijas mūziķi un norvēģu komponists Arnis Vatnojs, kurš piedalījies albuma tituldziesmas "Summa" radīšanā.  

Miks Dukurs plašākai sabiedrībai kļuva zināms, kopā ar ģimeni piedaloties LNT šovā "Dziedošās ģimenes". Dukurus šovā pārstāvēja Miks, viņa māsa Paula un tētis Edijs. Šogad Paula un Miks duetā startēja arī nacionālajā "Eirovīzijas" atlasē, kā arī piedalījās Latvijas Radio 2 jubilejas uzvedumā "Arēnā Rīga" ar maestro Raimonda Paula dziesmām.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Akvelīna

Koncerrts patiešām esot bijis lielisks, bet apmeklētāji 10..........Lejasciemam neraksturīgi. Arī es būtu noteikti apmeklējis šo koncertu, bet...........es par šo koncertu vienkārši nezināju, jo afišas pirms koncerta nemanīju. Reklāmas šim koncertam nebija. Vai tas bija noslēpums vai organizatori tīšām tā rīkojās? Kas ir vainīgs?

pirms 9 gadiem, 2011.08.15 20:49

dukurfans

Iesaku mūzikas draugiem un arī citiem interesentiem apmeklēt šo koncertu, jo klausīties "dzīvajā" dziedātājus ir pavisam kas cits, nekā sēdēt pie TV ekrāna! Pats par to esmu daudzas reizes pārliecinājies, un ceru, ka arī katrs no jums to saprot.

pirms 9 gadiem, 2011.08.12 08:00

Kultūra un izklaide