Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz tikšanos ar Andri Buli

Gulbenes bibliotēkā Eiropas kultūras vakarā, kas notiks 5.decembrī pulksten 18.00, ar interesentiem tiksies aktieris, dzejnieks Andris Bulis. Kopā ar viņu būs komponists Toms Juhņevičs. Liriskajā vakarā skanēs dzeja un meditatīvā mūzika, tiks runāti monologi, kā arī viesis stāstīs par savu grāmatu "Pieturas" un "Mans ego" tapšanu.

Gulbenes bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja Iveta Krūmiņa stāsta, ka A.Bulis ilgāku laiku bijis starp "Teātra observatorijas" pamatsastāva aktieriem, bet pēdējā laikā sadarbojas ar Daugavpils teātri un sevi dēvē par brīvmākslinieku.

 

"Viņš tēlojis daudzās izrādēs, piedalījies vairākos pašmāju un ārvalstu televīzijas seriālos un kinofilmās, kā arī pieteicis sevi kā režisors ar paša veidoto monoizrādi "Lidojums". A.Buļa dzeju lasītāji iepazinuši krājumos "Mans ego"(2008.gads) un "Pieturas" (2012.gads), kas izdots pēc nozīmīga pieturas punkta paša Andra dzīvē - 30. dzimšanas dienas. Dzejā jaušams vīrišķīgs briedums, attēlota visplašākā mīlestības jūtu amplitūda, skarti sociālie motīvi un asos pretmetos attēlota mūsu pasaule," stāsta I.Krūmiņa.

 

Krājums "Pieturas" ir atraktīvs un intriģējošs projekts, ko aktieris realizējis sadarbībā ar komponistu T.Juhņeviču. Dzejas krājumam ir pievienots CD ar meditatīvu Toma mūziku, kā arī paša autora ierunātiem dzejas tekstiem. Par savu dzejoļu krājumu A.Bulis izteicies, ka tas varētu būt veltījums tiem jauniešiem, kuri paši raksta dzeju.

 

A.Bulis guvis panākumus ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā. 2011.gada martā Baltkrievijas pilsētā Mogiļevā 6. starptautiskajā jaunatnes teātra festivālā alternatīvās jeb jauniešu žūrijas vērtējumā viņš atzīts par labāko aktieri.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide