Aicina uz tikšanos ar Ilzi Jurkāni 1

Gulbenes novada pensionāru biedrība ,,Atspulgs 5” 15.decembrī pulksten 11.00 Gulbenes novada domes trešā stāva zālē aicina ikvienu interesentu uz tikšanos ar Ilzi Jurkāni, savukārt 29.decembrī visi novada seniori ir aicināti uz pasākumu Gulbenes kultūras centrā.

“Strauji tuvojas 2016.gada izskaņa, kā ierasts, cītīgi gatavojamies Ziemassvētkiem. Katru gadu mēs ikviens šos svētkus gribam sagaidīt priecīgi, apgaroti ar pozitīvām domām, noskaņojumu, tāpēc aicinājām viesos Ilzi Jurkāni ar kādu izglītojošu tematu. Tagad tāds tumšs laiks, daudziem ir ne visai priecīgs garastāvoklis, tāpēc gribējās, lai mums pastāsta kaut ko priecīgu, gaišu. I.Jurkāne ir zinoša, inteliģenta sieviete, kuru patīkami klausīties un patīkami redzēt. Aicinām uz šo tikšanos visus interesentus!” saka pensionāru biedrības “Atspulgs 5” valdes priekšsēdētāja Anna Vīgante un lūdz biedrības “Atspulgs 5” valdes locekļus ierasties jau pulksten 10.00.

Savukārt 29.decembrī pulksten 17.00 Gulbenes kultūras centrā visiem Gulbenes novada senioriem būs gada noslēguma pasākums kopā ar Ati Auzānu - būs koncertballe ar patīkamiem mirkļiem. “Vēlamies kaut ko pozitīvu, gaišu dzirdēt, ar ko mēs varam sevi iepriecināt šajā tumšajā laikā,” saka A.Vīgante.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

#####es

Lai tik brauc, ......... jāiet...labi, ka pa brīvu,

pirms 4 gadiem, 2016.12.14 21:50

Kultūra un izklaide