Aicina veidot Gulbenes novada iedzīvotāju latviešu mūzikas izlasi, ko atskaņos 4.maijā 12

Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 30.gadadienas svinības 4.maijā netiks rīkotas, jo noteikti pulcēšanās ierobežojumi. Taču novada Kultūras pārvaldei ir plāns, kā kopā varētu radīt svētku sajūtu visā Gulbenes novadā. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

Ikviens Gulbenes novada iedzīvotājs ir aicināts līdz 28.aprīlim aizpildīt anketu, nosaucot savas mīļākās latviešu dziesmas, kuras vēlētos dzirdēt skanam 4.maijā Gulbenē un katrā pagastā. Iesūtot dziesmu, jānorāda tās precīzs nosaukums un izpildītājs.

4.maija vakarā noteiktā laikā, kas vēl tiks precizēts, visos pagastos un arī pilsētā uz ēkām (informācija būs vēlāk) būs gaismas un video projekcijas.

"Svinēsim svētkus! Atvērsim logus, iziesim uz balkoniem, pagalmos, pastaigās, skrējienos, bet ievērosim valstī noteiktos drošības pasākumus un 2x2 principu!" aicina G.Kalmane.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Aina

Un kuri tad skries uz to stundu klausīties? Un kā tiks ievērota pulcēšanās? Un kā 2 m? Nu galīgi.aptrakuši vai? Nu tik policijai būs darbiņš! Kas to murgu izdomāja?

pirms gada, 2020.04.24 22:10

Vilis

Jā, laukos katrai mājai balkons un pilsētā noteikti dzirdēs no Nākotnes līdz Miera ielai!

pirms gada, 2020.04.24 22:12

2m

Aina. Sēdi mājās. Klusē. Aprobežojies ar runāšanu ar sevi spogulī.

pirms gada, 2020.04.25 09:34

Ilva

Vai tās nav izdomātas stulbibas? Pulcēties nedrīkst, un.bus gaismas un video projekcijas? Naudu nav kur likt šajā laikā ? Kā aptrakuši! Kā es Nākotnes ielā uz balkona varēšu redzēt video projekciju uz Gulbenes kultūras centra sienas? Kā dzīvojošie laukos varēs dzirdēt mūziku un redzēt projekcijas uz tautas namu sienām? Šeit prasās pēc.KNAB! Cik tas viss izmaksās un.kam tas viss domāts? Ja nedrīkst pulcēties līdz 12.maijam? Atbildiet kultūras pārvalde! Un Dzirkstele lai.nopublicē šī murga izmaksas! Vai par iedzīvotājiem vispār ir padomāts? Noteikti jāaicina BEZ tabu, lai pafilmē kā mēs tērējam naudu!

pirms gada, 2020.04.25 12:10

!

Es arī esmu pret visādiem mākslīgi izdomātiem svētkiem.
Brīvdiena,svētki ,ģimene-kas var būt labāks par šo!? Kur jāiet,ko jāklausās? To pašu jau vsu dienu radio raidīs.

pirms gada, 2020.04.25 13:44

viktorija (not Quen)

Ierosinu beigt ākstīties ar tik stulbām ārišķībām. Katrs savā sirdī var atcerēties vai atzīmēt šo notikumu, par kuru 1918. gada 18. novembris tomēr ir daudzkārt nozīmīgāks. Šobrīd notiek Pasaules karš, ja kāds to vēl nesaprot, un ikkatram arī Latvijā kaut kas cits ( visi zinām, kas) ir daudz svarīgāks par "kalendāra svētkiem")

pirms gada, 2020.04.25 15:51

Nu

Bet tad jau kultūras un sporta pārvaldes būs jālikvidē jo pasākumu ilgi nebūs, ideja jau nav slikta un neko lielu neizmaksā, lai atstrādā algas.

pirms gada, 2020.04.25 17:43

Štīlike

Kāda mārrutka (ķeksīša- "algas") pēc degradēt Latvijas valsts de jure tiesību publiskas atzīšanas idejas gadadienu? Ne jau kaut kādas pārvaldes, kantori vai biroji noteiks, kā un kad svinēt to vai citu notikumu brīvas Latvijas brīviem pilsoņiem!

pirms gada, 2020.04.25 17:51

Suns

Visus uz dīkstāvi nevis sēd mājā un saņem pilnu algu!

pirms gada, 2020.04.26 07:06

radio Louxemburg

Būsim prātīgi un atturīgi. Ārējais fons ir tāds kā karā ( varbūt tas arī ir karš?) Ieklausīsimies valdības teiktajā ( jo Saeima šobrīd ir nulle) un šeit, savā rajonā, nemēģināsim būt svētāki par Romas pāvestu. Neizdosies. Un valdība aicina šoreiz svētkus atzīmēt klusi vienatnē vai šaurā ģimenes lokā, iededzot logā kādu svecīti, netaisīt lieku troksni un citādu māžošanos. Un tas ir pareizi, jo, kamēr karš nav beidzies nav ne jēgas, ne vēlēšanās mākslīgi izlielīties, jo zemapziņā tāpat virmo pavisam citas domas.

pirms gada, 2020.04.26 09:06

Zina

Vai tiešām domes vadības četrotnei un deputātiem par līdzekļu klāju izšķērdēšanu nekas nav ko teikt? Varbūt vēl kādu Silu pārdos, lai naudu izmestu vējā? Vēl ārkārtas stāvoklis, nu tāda māžošanas šogad! Šeit patiešām KNAB un Bez tabu, kā mētājas ar naudu dome!

pirms gada, 2020.04.26 13:17

Kultūra un izklaide