Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicinām apmeklēt bērnu kolektīvu sadraudzības koncertu „Dziesma, deja un tērpi”!

Pateicoties biedrības „SATEKA" projektu konkursā „Sanākam, domājam, darām" atbalstītajam projektam 16.06.2011.g. plkst. 19.00. Gulbenes Kultūras centrā biedrība „Personības pilnveidošanas un izglītošanas studija „Varavīksne"" organizē bērnu sadraudzības koncertu „Dziesma, deja un tērpi", kurā tērpu teātrim „Varavīksne", Druvienas bērnu popgrupai „Bukuragi" un studijas „Jyme style" Hip hop bērnu grupa ir dota iespēja publiski parādīt savas sezonas laikā iegūtās prasmes.

Gulbenes novadā jau vairākus gadus darbojas tērpu teātris „Varavīksne", kuru organizē biedrība „Personības pilnveidošanas un izglītošanas studija „Varavīksne"". Tērpu teātrī bērni un jaunieši darbojas radošā talanta - tērpu modelēšanas un tērpu demonstrēšanas jomā, apgūst defile un aktiermākslas prasmes, deju pamatus un fotopraktikumu. Tērpu teātrī nodarbojas bērni no Gulbenes, Beļavas un Druvienas pagastiem.  

Kolektīvs aktīvi piedalās gan Latvijas, gan starptautiskajos festivālos un konkursos, gūstot ievērojamus panākumus.Tā kolektīvs ieguva galveno balvu Starptautiskajā Talantu un modes festivālā „Talantu un tērpu sirdspuksti" , kas notika no 30.aprīļa līdz 1.maijam. Šajā pašā konkursā bērni piedalījās arī individuāli un tika iegūtas nominācijas: Aleksa Iļjenko- „Top vakartērps", Kintija Ramane- „Top aktrise", Megija Zīberga - „Top avangards", Megija Salmane - „Top modele", Elīza Ļistopada „Top stils" un „Top modele".

 

Kolektīva dalībniece Megija Salmane 5.jūnijā piedalījās „Latvijas talantīgo meiteņu festivālā" Rīgā un atgriezās ar titulu „Latvijas talantīgā princese elegance".

 

Bērnu popgrupa „Buluradziņi" darbojas Druvienas kultūras namā jau 3 gadu un tā vadītāja ir Līga Kļaviņa, savukārt studija „Jyme Style" bērnu grupa darbojas jauniešu centrā „Bāze" pirmo sezonu un šis būs viņu pirmais koncerts, kolektīva vadītāja Valērija Olekša.

 

Lai bērni varētu sekmīgi uzstāties, ir ieguldīts liels bērnu, vecāku un pedagogu darbs, kuru vēlētos parādīt arī vietējiem iedzīvotājiem koncerta programmā.

Koncerta organizatori laipni aicina visus interesentus apmeklēt koncertu, ieeja- brīva.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide