Aicinām piedalīties Dzejas konkursā

No 21.marta līdz 21.aprīlim Gulbenes novada bibliotēka aicina mūsu novada autorus piedalīties dzejas un īsās prozas konkursā „Ir katrā ziedā kaut kas nepateikts”.

Visai bieži svētkos vēlamies pasniegt ne tikai ziedus un dāvanas, bet cenšamies arī piemeklēt notikumam, personībai, vaļaspriekiem vai dāvanai atbilstošas dzejas vai prozas rindas. Reizēm tās vēlamies dāvināt kā papildinājumu ziedam – eksotiskam un krāšņam, vai arī gluži pretēji – vienkāršam un pieticīgam. Dāvināt kā īpašu vēlējumu, sveicienu vai stāstu par kādu konkrētu ziedu.

Bibliotēkas lasītāju rosināti, aicinām Gulbenes novada vārda mākslas meistarus un iesācējus ieklausīties un ieskatīties ziedos – katrā no tiem ir kaut kas īpašs un slavināms, kaut kas nepamanīts un vārdos neizteikts. Kaut kas tāds, ko, vārdos ietērptu, vēlētos pasniegt dāvanā kopā ar ziedu, kuram veltīts šis dzejolis. Katram Gulbenes novada autoram ir iespēja kļūt par Pārsteidzošākā, Saulainākā, Krāsainākā, Aizkustinošākā, Jautrākā, Īsākā un Garākā dzejoļa vai miniatūras autoru.

Darbus gaidām līdz 21.aprīļa plkst.12oo Gulbenes bibliotēkā 2.stāvā, vai pa e-pastu iveta.krumina@gulbenesbiblioteka.lv. Pie iesniegtā darba jānorāda autora vārds, uzvārds, tālruņa numurs.

Visus autorus kopā pulcēsim 23.aprīlī plkst.16oo literārajā kafejnīcā, kur kāds no dzejoļiem saņems arī Klausītāju simpātiju balvu. 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide