Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicinām uz tikšanos ar „12 mūsējiem”

Novada Dzejas dienu izskaņā, 17.oktobrī plkst. 19oo Gulbenes bibliotēka un Vītola izdevniecība ielūdz uz krājuma „12 mūsējie" atvēršanas svētkiem. Jaunajā grāmatā apkopotas gan izjustas un pārdomātas dzejas rindas, gan dziesmu teksti - rindas, kas cita no citas atšķirīgas un dažādām lasītāju gaumēm domātas.

Krājumā iekļauti to autoru darbi, kuriem laika gaitā sakrājies krietns pūrs uzrakstītā, bet lasītajiem tas pagaidām nav pieejams atsevišķā krājumā. Grāmatas vienojošais elements - autoru piederība mūsu novadam.  

Kāpēc divpadsmit? Klasika. Skaitli divpadsmit tradicionāli uzskata par vienotības simbolu. Divpadsmit mācekļi, divpadsmit krēsli, divpadsmit stīgas, divpadsmit sajūtas,.. Starp tām arī domas, vārda un dzirdes sajūta. Dzeja - tas ir Dvēseles dialogs ar sevi, tāpēc katra autora darbos atklājas daļa viņa biogrāfijas. Cerētais, sapņotais, vērtētais, dvēselē izauklētais. Katrs ir centies izteikt sev būtisko. Šajā vakarā jūs uzrunās Evita Lūse, Sarmīte Zviedre, Gunita Irbe, Ilva Šimone, Ramona Ruņģe, Monta Gāgane, Krista Gargurne, Krista Kantāne, Vijārs Griķis, Aivars Osis, Ivars Strautiņš un Kārļa Simona dzeja.

 

Pasākums notiks kultūras centra foajē zālē. Ieeja - bez maksas.

 

Laipni lūdzam būt kopā ar mums!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide