Aicinām uz Ziemassvētku koncertiem luterāņu baznīcā

Ziemassvētku laiks ir bagāts ar pasākumiem arī Gulbenes ev. luteriskajā baznīcā.


Adventa trešajā svētdienā,17.decembrī, pēc dievkalpojuma, pulksten 11.30, klausītājus iepriecinās Gulbenes mūzikas skolas meiteņu koris (diriģente Māra Mezīte) un jaunie vijolnieki.


19.decembrī pulksten 19.00 mūsu dievnamā viesosies skaistāko tradicionālo Ziemassvētku dziesmu programma “Ir klusa nakts”, ko komponists Jānis Lūsēns veidojis izciliem dziedātājiem Dinārai Rudānei un Ingum Pētersonam, kā arī diviem talantīgiem bērniem – dažādu vokālo konkursu laureātiem – Elizabetei Lukaševičai un Kristianam Jasinskim. Mūzika dvēseliskās noskaņās būs klusināta un niansēta saruna ar klausītāju, atgriežoties siltās bērnības atmiņās – tā tiek raksturotas Jāņa Lūsēna jaunās programmas aranžijas gan tradicionālajām dziesmām, gan Imanta Kalniņa, Mārtiņa Brauna, Valta Pūces un Jāņa Lūsēna Ziemassvētku tematikai veltītajām melodijām, kuras jau paguvušas iemantot klausītāju mīlestību.


Kopā ar solistiem muzicēs kameransamblis Jāņa Lūsēna (taustiņinstrumenti) vadībā – Evija Mundeciema (flautas, zvaniņi, perkusijas), Marita Karpa (akordeons) un Jānis Lūsēns - juniors (ģitāras). Šis koncerts visā Latvijā tiek piedāvāts par ieejas maksu. Biļetes var iegādāties internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/56755 vai “Biļešu paradīzes” kasē, kā arī pasākuma dienā.


Pirmajos Ziemassvētkos, 25.decembrī, pulksten 10.00 dievkalpojumā un pēc tā pulksten 11.30 jaunu koncertprogrammu mums piedāvās Gulbenes kultūras centra jauktais koris “Harmonija’’(diriģente Māra Mezīte, ērģelniece Inga Kalniņa).

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide