Aija Andrejeva Gulbenē koncertēs 14.martā

Svinot mākslinieciskās darbības desmit gadu jubileju, Aija Andrejeva izdevusi jaunu dziesmu "Soļi", kas ir veltījums saviem klausītājiem un draugiem. Par godu desmitgadei uz skatuves un dziesmai, šā gada pavasarī notiks Aijas Andrejevas un draugu Vislatvijas koncerttūre ar tieši tādu pašu nosaukumu - "Soļi". Tūre sāksies Valentīndienā Cēsīs un  noslēgsies ar lielkoncertu 24. aprīlī koncertzālē PALLADIUM Rīgā, kad kopā ar mākslinieci uz skatuves būs redzami viņas draugi un kolēģi-  Alex, Harijs Zariņš, Kaža, Goran Gora, Normunds Pauniņš, Olga Rajecka, Lauris Reiniks, Amber, Kārlis Lācis, RTU vīru koris "Gaudeamus" Ivara Cinkus vadībā un citi. Par to informē
Koncertu producents Sandis Mohovikovs.

"Gulbenes kultūras centrā Aija Andrejeva koncertēs 14. martā pulksten 18:00. Kopā ar Aiju Gulbenē uz skatuves būs redzama Olga Rajecka," stāsta S.Mohovikovs.

Koncerta programma un dziesma ”Soļi” tapa aizvadītā gada nogalē. Dziesmas producents, mūzikas un vārdu autors ir Kaspars Ansons, ar kuru dziedātāja iepriekš sadarbojusies, strādājot pie albumiem „Grāmatzīme” un “Dvēselīte”. Savukārt koncertu programmā «Soļi» dziedātāja iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no aizvadīto desmit gadu laikā izdotajiem albumiem un singliem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā, Aijas Andrejevas izpildījumā izskanēs «Kafijas krūze», «Tu un es», «Kā neviens», «Dvēselīte», kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem «Ziedonis.Lācis.Sievietes.» un «Mežā». Katrā koncertā uz skatuves ar Aiju kāps dažādi īpašie viesi – izpildītājas draugi. 

Dziedātājai  un ir liels prieks par jauno koncertturneju - iespēju satikt kā esošos, tā arī jaunus klausītājus. . “Katru dziesmu, ko iekļāvu šī koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam - tam, kas man licis notikt kā māksliniecei. Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem,” komentē Aija Andrejeva.
 
Jaunākā informācija par koncertiem pieejama www.aijaandrejeva.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide