Aivars Hermanis un Aija Vītoliņa koncertēs Rankā

Rankas muižas dārzā 23.augustā pulksten 15.00 norisināsies šarmantās dziedātājas Aijas Vītoliņas un leģendārā ģitārista Aivara Hermaņa koncerts - dzīvu sajūtu vakars, kurā izskanēs gan filigrāni smeldzīgas, gan mežonīgi draiskas melodijas.

Samtainās balss īpašniece, šarmantā dziedātāja Aija Vītoliņa izpildīs dziesmas dažādās valodās un stilos. Klausītājiem būs iespēja baudīt gan Latvijā populāru autoru skaņdarbus, gan skaistākos Edītes Piafas muzikālos stāstus, gan maz zināmās, taču aizkustinošās flamenko balādes no pasaulslavenās ladino stila izpildītājas Jasmīnas Levī repertuāra. Koncertā skanēs arī instrumentālās kompozīcijas no Aivara Hermaņa soloalbumiem “Mans laiks” un “Liepājas iela”, no albuma “Bague Duo”, kā arī R. Paula, I. Dunajevska, V.A. Mocarta, Džona Lenona, Čika Korea, Astora Pjacollas un citu autoru populāras melodijas.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs. Biļešu cena – sākot no 15 eiro. Tuvojoties pasākumam, biļešu cena var tikt mainīta.

Abu Latvijā pazīstamo mūziķu sadarbība sākusies jau pirms daudziem gadiem mūzikas un mākslas festivālā “Bildes”. Kopš tā laika mūziķi kopā uzstājušies dažādos sastāvos.

Dziedātājas Aijas Vītoliņas solokarjera aizsākas 2003.gadā pēc veiksmīgas sadarbības ar producentu apvienību “Virus Art” muzikālajā projektā “Tango Sin Quinto”. 2005.gadā Aija tiek uzaicināta piedalīties krāsainajā izrādē “Viva La Bomba” kopā ar Intaru Busuli, Uldi Marhileviču un Laimi Rācenāju, 2006.gada nogalē piedalās ikgadējā, populārajā kabarē uzvedumā “Cabaret Allez” un 2007.gada janvārī - Raimonda Paula sadziedāšanās svētkos “Arēnā Rīga”. Aija Vītoliņa kā soliste ir piedalījusies pasaulslavenās Bernsteina “Mesas” uzvedumā, J.Lūsēna operā - melodrāmā “Agrā Rūsa”, muzikālajos uzvedumos “Cabaret plin plin”, “Cabaret Artelis” un citos. 2018.gadā sadarbībā ar grupu “Tango Sin Quinto” ir nācis klajā Aijas Vītoliņas pirmais soloalbums “Klusums”.

Ģitārists Aivars Hermanis ir muzicējis grupās “Suvenīrs”, “Tip-Top”, “Modo”, “Opus”, “Remix”, R.Paula ansamblī, Latvijas Valsts Televīzijas un Radio orķestrī, G. Rozenberga bigbendā, “Stabu ielas džess” orķestrī, Laimas Vaikules grupā. Viņš veicis vairāk nekā 1000 studijas skaņu ierakstus, piedalījies vairāk nekā 50 LP un CD ierakstos. Aivars joprojām muzicē dažādos džeza un populārās mūzikas projektos: “Bague Duo”, “AG 3’O” un citos.

Koncertu rīko – Rankas muiža sadarbībā ar “Bilžu biroju”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide