Alūksnē būs skatāmas Daugavpils teātra viesizrādes

Alūksnes Kultūras centrā 12.decembrī pulksten 13.00 viesosies Daugavpils teātris ar deju izrādi bērniem „Čipolīno” un komēdiju pieaugušajiem „Randiņi trešdienās”.

„Čipolīno” ir pirmā Daugavpils teātra deju izrāde bērniem. Izrādes idejas autore un horeogrāfe ir Irina Saveļjeva. Džanni Rodāri pasaka tiek izstāstīta tikai ķermeņa plastikas valodā, bet autora iekodētā doma par spēju just līdzi tiem, kuriem ir nodarīts pāri, ir nolasāma arī bez vārdiem.

Savukārt 12.decembra pulksten 19.00 skatītājiem būs iespēja noskatīties Daugavpils teātra komēdiju pieaugušajiem „Randiņi trešdienās”, kas ir viena no populārākajām autora Valentīna Krasnogorova lugām, kuras varoņi nonāk paši savu fantāziju un ambīciju važās, no kurām izķepuroties bez amizantiem starpgadījumiem neizdodas.

Pikanto komēdiju par mīlas daudzstūriem iestudējis režisors no Karēlijas Andrejs Dežonovs. Izrādē attēlotie varoņi, divi kolēģi Fēlikss un Viktors, ir izmisuši: vientulība laulībā, kurā uguntiņa vairs nedeg, un darbā paaugstinājums pagaidām nespīd. Pakāpeniski abi varoņi nonāk pie slēdziena, ka veids, kā viņi varētu gūt ilgi kāroto - kādam ikdienas rutīnā zaudēto dzīves garšu, kādam iespēju pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm – ir avantūra ar mīļāko...

Biļetes nopērkamas Alūksnes Kultūras centra kasē, “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide