Alūksnē tūrisma sezonu aicina atklāt ar velovakaru ap Alūksni

Alūksnes tūrisma informācijas centrs piektdien, 15. maijā pulksten 18 aicina ar velovakaru „Ar ģimeni ap Alūksni!” atklāt Alūksnes puses tūrisma sezonu.

Pasākums notiks Starptautiskās ģimenes dienas ietvaros un būs kā iesildošā aktivitāte Muzeju nakts pasākumiem, kas norisināsies jau nākamajā dienā, 16. maijā. Velobraucienā aicinām piedalīties ģimenes, draugu kompānijas un ikvienu interesentu. Riteņosim apkārt Alūksnei darba nedēļas nogalē, tad, kad būs pieklusis ikdienas darba ritms, lai kopā izbaudītu ziedošo dabu un pavasari! Mēģināsim saskatīt citādu Alūksni - ieraudzīt kādu vēl nepamanītu vietu un aktīvi pavadīsim laiku, - aicina Alūksnes novada pašvaldības tūrisma darba organizatore Iveta Veļķere.

Velovakara dalībniekus pulcēties aicina stāvlaukumā pie Alūksnes tūrisma informācijas centra Pils ielā 25A. Pasākuma rīkotāji parūpējušies, lai velobraucējiem būtu gan iesildīšanās aktivitātes, gan atpūtas pauzes brauciena laikā ar jautrības uzdevumiem un arī nelielas uzkodas finišā. Aptuvenais brauciena garums būs apmēram 10 kilometri un pasākuma norises prognozējamais laiks ir 2 – 3 stundas.

Dalībniekiem vēlamais aprīkojums - ķivere, kas obligāti nepieciešama, ja braucēju vidū ir bērni, un kāda ūdens pudelīte slāpju remdēšanai. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pasākuma dalībniekiem vēlams iepriekš pieteikties līdz 14. maijam Alūksnes tūrisma informācijas centrā, rakstot uz e-pastu: tic@aluksne.lv vai zvanot pa tālruņiem 64322804, 25779965, 29130280, bet pasākumam pievienoties iespējams arī bez iepriekšējā pieteikuma. Tāpat, sazinoties ar tūrisma informācijas centra darbiniekiem, varēsiet uzzināt precīzāku informāciju par tūrisma sezonas atklāšanas velobraucienu.

„Saskati Alūksni savādāku un esi starp aktīvajiem alūksniešiem!” – aicina Alūksnes tūrisma informācijas centrs.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide