Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnes Pilsētas svētkos peldvietā “Vējiņš” norisināsies nebijis saulrieta koncerts 1

Svētdien, 4. augustā, Alūksnes Pilsētas svētku noslēdzošajā dienā plkst. 19.00 Alūksnes ezera peldvietā "Vējiņš" norisināsies akustisks mierīgās mūzikas vakars “Saulrieta sesija”, kurā kā galvenais viesis uzstāsies Latvijā zināmais dziesminieks Kārlis Kazāks. Pirms viņa ar populārām melodijām iepriecinās alūksniete Una Tomiņa, bet kā īpašā viešņa uzstāsies Sanija Būmane.

Pasākumam īpašu atmosfēru piešķirs tā skatuve, kura atradīsies uz plosta “Kaija” klāja gleznainā Alūksnes ezera krastā, savukārt klausītāji aicināti ierasties ainaviskā Alūksnes muižas parka peldvietā “Vējiņš”, lai vērotu koncertu koku ielokā. Šis pasākums būs īpašs vēl kāda iemesla pēc – koncerta laikā būs iespēja palīdzēt 13. jūlijā Alūksnē uz Pils ielas avārijā cietušās ģimenes rehabilitācijai. Koncertā savāktie ziedojumi tiks nodoti Alūksnes un Apes novada fondam (AANF), kas ir ziedojumu vākšanas organizatori.

“Man ir liels prieks, ka sabiedrība ir līdzjūtīga un jaunā paaudze ir ieinteresēta iesaistīties ar savu darbu, nesavtīgi palīdzot tiem, kam tas ir visvairāk vajadzīgs. Fonda un ģimenes vārdā viņiem par to liels paldies. Paldies mūziķiem, aktieriem un visiem iesaistītajiem, īpaši - Antai Aizupei un Raimondam Celmam, kuri ir bijuši vadītāji arī mūsu organizētajiem pasākumiem,” atzīst AANF valdes priekšsēdētaja Dzintra Zvejniece.

Pirmā uz plosta uzstāsies alūksniete  Una Tomiņa, kura apmeklētājus priecēs ar visā pasaulē zināmām un arī latviskām melodijām. Pēc U. Tomiņas uzstāsies Sanija Būmane, kura, lai arī nāk no Alūksnes, sevi dēvē kā atvērtu mūziķi, kura nepieder vienai konkrētai pilsētai, jo ilgus gadus pavadījusi ārvalstīs, kur dzīvojusi un muzicējusi. Viņa priecēs “Ar Savu Stāstu”, izpildot tautas mūziku, Imanta Kalniņa melodijas un savu orģinālmūziku. Saniju papildinās ģitārists Jānis Pastars.

Sagaidot saulrietu, koncerta beigās uz improvizētās skatuves muzicēs Kārlis Kazāks, lai pateiktu paldies brīnišķīgajai pilsētai par aizvadītajiem svētkiem, bet saulei un vietējiem iedzīvotājiem - par siltumu. Kārlis Kazāks alūksniešiem nav svešs, jo Alūksnes pusē viesojies projekta “Dzirdi balsis ar Kārli Kazāku” ietvaros un vietējai mālēniskajai izloksnei par godu sarakstījis dziesmu “Tuo ari bous”. Šoreiz K. Kazāks Alūksnē viesosies, lai iepriecinātu koncerta “Saulrieta sesija” apmeklētājus. Īsi pirms K. Kazāka paredzēts neliels Alūksnes jauniešu pārsteigums, kuri spēlēs sitamos instrumentus.

Skatītāji pulksten 19.00 aicināti pulcēties pludmalē “Vējiņš”, līdzi ņemot visu nepieciešamo brīvdabas koncertam – ērtu apģērbu, segas vai pledus un saliekamos krēslus. Pasākumā būs iespēja apskatīt laikmetīgās mākslas analogo fotogrāfiju sēriju "Malkai vajag telpu". Koncerta laikā darbosies bufete. Ieeja - par ziedojumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra un izklaide