Amatierteātru Vidzemes reģiona skatē piedalīsies lizumnieši un stāmerienieši

Valkas novadā 5. un 6.martā norisināsies Vidzemes reģiona skate Latvijas amatierteātru iestudējumiem „Gada izrāde 2015”. Gulbenes novadu pārstāvēs divi kolektīvi, informē Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere.

Skates programmā lasāms, ka Gulbenes novadu skatē pārstāvēs Lizuma pagasta amatierteātris "Daiva" ar režisori Solveigu Vilku, kas 5.martā no pulksten 14.00 līdz 16.00 Valkas pilsētas kultūras nama lielajā zālē izrādīs Kolinsa Higinsa un Žana Kloda Karjēra lugu "Harolds un Moda". Stāmerienas pagasta amatierteātris "Spēle" ar režisori Ilvitu Kļaviņu 6.martā no pulksten 16.00 līdz 17.00 Valkas pagasta Saieta namā „Lugažu muiža” skatītājiem atrādīs Monikas Zīles lugu "Trīs košas dāmas".

"Divu dienu garumā  Valkas pilsētas kultūras namā un saieta namā “Lugažu muiža” varēs vērot 12 amatierteātra izrādes. Skatē piedalīsies izrādes arī  no Valkas, Smiltenes, Priekuļu, Burtnieku, Siguldas un citiem Vidzemes novadiem. Izrādes vērtēs teātra kritiķe Zane Radzobe un režisors Mārtiņš Eihe un režisors Arnis Ozols," stāsta Z.Brūvere.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide