Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ANMARY Amsterdamā iekaro klausītāju sirdis 2

Aizvadītajā sestdienā Latvijas pārstāve Eirovīzijas konkursā 2012 Anmary piedalījās koncertā „Eurovision In Concert" Amsterdamā, popularizējot dziesmu „Beautiful Song". Publika dziedātāju uzņēma ļoti silti, dziesmas laikā jūtot līdzi ar skaļiem izsaucieniem un dziedot līdzi lipīgo piedziedājumu.

Skatītāji ar ovācijām un vētrainiem aplausiem pateicās par priekšnesumu. Anmary atzīst, ka šī uzstāšanās viņai ir sagādājusi patiesu baudu. Publika bija ļoti atvērta, stiepa rokas sveicieniem un dziedāja līdzi. Gaisotne bija neaprakstāma, sirdi saviļņojoša! - piebilst mūziķe. Viesojoties tulpju zemē Nīderlandē, Anmary iepazinās arī ar Somijas, Portugāles, Austrijas un Ungārijas pārstāvjiem, un draudzīgās sarunās pārrunāja Eirovīzijas plānus Baku.  

Anmary sniedza intervijas vairākiem mediju pārstāvjiem. Starptautiskais ziņu kanāls CNN International, Eurovision.tv, Beļģijas kanāls ment.tv, Krievijas portāls, kas raksta par un ap Eirovīziju - esckaz.com, escxtra.com ir tikai daži no medijiem, kas intervēja Latvijas pārstāvi. Austrijas mediju pārstāvjiem Anmary sniedza ne tikai interviju, bet arī mācīja dziedāt savu dziesmu.

 

Vislielāko pārsteigumu Latvijas delegācijai sagādāja ziņu kanāla CNN žurnālisti, atklājot, ka pirms pāris dienām, veidojot sižetu, tikušies ar dziedātāju un komponistu, divu Eirovīziju uzvarētāju - Johny Logan, kuru Anmary piemin savā dziesmā. Žurnālisti mūziķim taujājuši par Anmary un dziesmu „Beautiful Song", uz ko viņš izteicis savu sajūsmu par Latvijas pārstāvi un atbalstu dziesmai.

 

Kocerts norisinājās populārajā kultūras centrā „Melkweg", un tajā piedalījās 24 Eirovīzijas dalībvalstu pārstāvji. Pasākumu atklāja Nīderlandes dziedātāja ar dziesmu „You and I". Anmary kāpa uz skatuves trešā, patiesi sajūsminot publiku. Koncertu noskatījās 1350 skatītāji un desmitiem mediju pārstāvji. Uz Amsterdamu Anmary atbalstīt devās arī dziesmas komponists Ivars Makstnieks, izdevējs un mūziķis Arnolds Kārkls un Eirovīzijas starptautiskās preses koordinatore Aija Medinika.

 

Pirms brauciena uz Amsterdamu Anmary apmeklēja iepirkšanās centru SKY & MORE, kurš dziedātājai dāvināja apģērbu un aksesuārus, vēlot priecēt Amsterdamas koncerta apmeklētājus un panākumus Eirovīzijas konkursā Baku. Par dziedātājas grima mākslu parūpējās vizāžistu mākslas skolas POETICA pasniedzējas, apmācot Anmary izpildīt skatuves meikapu un dāvinot viņas iecienīto dekoratīvo kosmētiku Make Up For Ever. Anmary saka lielu paldies saviem labvēļiem un atbalstītājiem!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kultūra un izklaide