Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Anmary sniedz solo koncertu Baku 1

Vakar, 27.novembrī, dziedātāja Anmary sniedza savu solo koncertu Baku prestižākajā koncertzālē Azerbaidžānā, kas nosaukta Azerbaidžānas nacionālā līdera Heidara Alijeva vārdā. Šajā zālē koncertus sniedz pasaulē atzītākie mākslinieki un notiek prezidenta inaugurācijas ceremonijas.

„Esmu priecīga par man dāvāto iespēju dziedāt tik plašai auditorijai. Šim notikumam gatavojos ar ļoti lielu atbildību un jūtos gandarīta par paveikto. Visi kopā izdarījām lielu darbu un skatītāji to novērtēja. Publika bija lieliska. Tā dzirkstīja! Skatītāji deva prieku un papildus enerģijas devu. Šis koncerts nebūtu noticis bez Azerbaidžānas draugu atbalsta, par ko viņiem milzīgs paldies", uzsver Anmary.  

Dziedātāja tika uzņemta ļoti silti, skatītāji bija atvērti un atsaucīgi, visas dziesmas pavadīja aplausi un ovācijas. Bet pēc koncerta Anmary slīga neskaitāmos, milzīgos rožu ziedu klēpjos.

 

Daudzi skatītāji arī pēc koncerta vēl nesteidzās mājup, bet vēlējās sastapt dziedātāju, saņemt autogrāfus un pateikt personīgu paldies par to, ka dziedātāja devusi jaunu elpu azerbaidžāņu tautā iemīļotām dziesmām, vairākkārtīgi nodēvējot Anmary par Azerbaidžānas brīnumu.

 

Dziedātāja saņēma daudz atzinīgus vārdus par interesanto koncerta programmu. Tajā tika iekļautas latviešu tautas dziesmas un populāras Raimonda Paula melodijas, pasaules hiti, dziesmas no kinofilmām, pašas Anmary radītās dziesmas un arī vairākas azerbaidžāņu dziesmas, kuras dziedātāja izpildīja azerbaidžāņu valodā. Koncerts tika veidots kā stāstu cikls par mīlestības tēmu, kuru dziedātājai palīdzēja izstāstīt profesionāli dejotāji. Tie bija stāsti par satikšanos, iemīlēšanos un lielo mīlu, par šķiršanos un mīlas sāpēm, cerību, sapņiem un skatuves mīlestību. Koncertprogrammas režisors Valdis Lūriņš un horeogrāfs Alberts Kivlenieks radīja atraktīvus priekšnesumus, kuru laikā dejotāji izspēlēja un izdejoja šos stāstus. Kopā ar Anmary uz Baku devās arī profesionālākie mūziķi - Ivars Makstnieks, Mārtiņš Linde, Pēteris Liepiņš, Jānis Čubars un Marko Ojala. Koncertprogrammu vadīja un dziedātāju uz skatuves atbalstīja arī viņas mīļotais vīrietis Aigars Dinsbergs. Anmary skatuves tērpus veidoja tērpu māksliniece Kristīne Vītola. Koncertu filmēja Azerbaidžānas sabiedriskā televīzija Ictimai.

 

Koncertzāles direktors aicināja Anmary atgriezties un sniegt koncertu, piebilstot, ka nākamgad 27.novembris tiks rezervēts Anmary jaunajai programmai. Tā varētu būt skaista tradīcija, ja Anmary katru gadu šajā datumā varētu sniegt koncertu - piemetināja koncertzāles saimnieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Beta

Tā ir klase! Mūsu novadniece ir malacīte! Spoži, Anmary! Es par Tevi turēju īkšķus Eirovīzijā un, redz, azerbaidžāņiem arī patīk labs vokāls, fantastisks izskats un šarms, kas piemīt Anmary. Tiekamies Gulbenē, ziemas koncertā!

pirms 7 gadiem, 2012.12.01 14:38

Kultūra un izklaide