Apceļo pasauli Valmierā

Jau rīt, 18.maijā, Valmieras pilsdrupu estrādē no plkst. 11.00 līdz 14.00 norisināsies jauniešu organizācijas AIESEC Valmiera rīkotais starpkultūru festivāls „Globālais Ciemats 2013".

Projekts tiek rīkots jau piekto gadu. Tā mērķis ir nemainīgs - iepazīstināt Valmieras iedzīvotājus un pilsētas viesus ar dažādu tautu tradīcijām, veicinot interesi par citām kultūrām. Šogad pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja tikties ar pārstāvjiem no Ķīnas, Uzbekistānas, ASV, Pakistānas, Singapūras, Spānijas un Čīles, nogaršot šo kultūru tradicionālos ēdienus, piedalīties konkursos un baudīt koncertu. Pasākuma gaitā skanēs gan tradicionāla, gan mūsdienīga mūzika un dejas, kas atspoguļos gan Latvijas, gan citu tautu kultūras. Darbosies arī bērnu stūrītis, kur mazākie "Globālā ciemata" viesi varēs radoši izpausties. Apmeklētājiem būs iespēja nofotografēties speciālā starpkultūru tematam veltītā fotostūrītī.

Pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldības finansiālajam atbalstam, "Globālais Ciemats" ir pasākums, kura laikā ikvienam būs iespēja kaut uz mirkli apceļot pasauli tepat Valmierā. Ikdienā bieži nesanāk iepazīt dažādas kultūras un sajust starpkultūru vidi, tādēļ aicinām Valmieras iedzīvotājus un viesus doties apkārt pasaulei par baltu velti 18.maijā Valmieras pilsdrupu estrādē," stāsta AIESEC Latvija pārstāvniecības Valmierā vadītāja Gundega Vācere.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide