Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar Gulbenes vārdu Smiltenē 1

Florista amata meistare Larisa Stradiņa 16.jūlijā godam aizstāvēja savas pilsētas - Gulbenes - vārdu, Smiltenē, piedaloties floristu konkursā par godu turienes skaistās Jāņukalna atpūtas vietas simtgadei. Uz Smilteni Larisa devās kopā ar Gulbenes pilsētas pārvaldes Labiekārtošanas iestādes vadītāju Ligitu Miezīti. Abām bija gandarījums, ka Larisas veikums ieguva otro vietu.

"Konkurss nebija grūts. Bija interesanti. Man bija jāprezentē sava pilsēta. Sapratu, ka mans darbs būs zaļš, jo Gulbenē ir daudz koku, apstādījumu. Visapkārt saviju zaļo augu jostu. Tas simbolizēja sakoptu, kārtīgu vidi. Bija arī zaļi viļņi un daudz tauriņu. Sākumā domāju, ka visiem tauriņiem jābūt vienā krāsā, taču tad sapratu, ka vēlos tos daudzkrāsainus. Tauriņi - tās ir mūsu labās domas, idejas, tie ir mūsu jaunieši. Darbā gribēju katrai gada dienai piešķirt pa vienam tauriņam. Izveidojās krāsains un gaisīgs veidols," "Dzirkstelei" stāsta Larisa.  

Bijis interesanti redzēt arī citu floristu darbus. Pēc Larisas vārdiem, šajā konkursā visi veikumi bijuši vienlīdz labi. Neviena vāja darba! Tāpēc žūrijai bijis grūti izvērtēt, kurš ir labākais. Uzvarējuši vietējie floristi, savukārt trešajā vietā aiz Gulbenes pārstāves ierindojās floristi no Apes.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra un izklaide