Ar jaunu programmu koncerttūrē dodas Atis un Jānis Auzāni 1

Ar jaunu koncertprogrammu „Rokasspiediena attālumā..." turneju pa Latviju aizsāks vairākos televīzijas šovos popularitāti ieguvušie brāļi Atis un Jānis Auzāni. Tā būs īpaša tikšanās, kurā mūziķi nebūs kā ierasts uz skatuves, bet gan tuvāk, gandrīz vai rokasspiediena attālumā no klausītājiem, radot intīmu un nedaudz noslēpumainu gaisotni.

Radot šo sajūtu un tuvību ar gaismu un muzikālā pavadījuma pārsteigumiem, Atis un Jānis Auzāni ar koncertprogrammu vēlas skatītājus emocionāli aizvest prom no ikdienas steigas, likt ieskatīties pašiem sevī un atvērt durvis tam labajam, kas dzīvo katrā no mums.

 

Koncerta muzikālais pavadījums tiks izpildīts pieklusinātā toņkārtā ar akustiskajām ģitārām un kontrabasu, kas radīs netipisku skanējumu un emocionālu tuvību. Noskaņu veidos gan mīlestības balādes, gan arī karstasinīga temperamenta piesātinātas dziesmas.

 

Šoreiz skatītājus pārsteigs abu brāļu divbalsīgais dziedājums, kuram pievienosies bekvokālistes - Anita Levša un Olga Stupiņa (Oranžais koris), kā arī spēcīgs pavadošo mūziķu sastāvs: Ēriks Upenieks - akustiskā ģitāra, Aleksandrs Rjapčuks - akustiskā ģitāra, Viktors Veļičko - kontrabass, Nauris Bartusevičs - sitamie instrumenti.

 

Programmā iekļautas gan tautā iemīļotas melodijas Ata Auzāna aranžējumā - „Lūgums", „Zibsnī zvaigznes", „Ripo ratiņ", „Manai tautai", u.c., gan atpazīstami pasaules hīti - „"Hallelujah", „Sway", „Phantom of the opera" u.c. un vairākas, īpaši šim koncertam radītas, dziesmas - „Dusi", „Lai līdzās būsi tu man" un citas. 

 

10.decembrī pulksten 19.00 - koncerts Vecgulbenes muižā. Tikai koncertā Vecgulbenes muižā visiem apmeklētājiem ieeja 3.00 Ls.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

V.M.

Tikai šajā koncertā ieeja visiem Ls 3.00. Izmantojiet iespēju apmeklēt šo jauko koncertu par viszemāko cenu. Citur Ls 3, 4, 5.

pirms 8 gadiem, 2011.11.09 12:55

Kultūra un izklaide