Arī finālā – godalgotas vietas

Gulbenes mūzikas skolas jaunie pūtēji panākumus guvuši arī Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas “Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle” audzēkņu valsts konkursa finālā Rīgā.

Uz konkursa finālu devās Hanna Kalēja (4. flautas klase, pedagoģe Inga Driķe), Dita Elizabete Kandere (3. obojas klase, pedagoģe I.Driķe), Krists Cirpons (4. tubas klase, pedagogs Jānis Dimants), Jānis Kokarevičs (7. saksofona klase, pedagogs Ingus Akmentiņš) un Reinis Lūkins (5. eifonija klase, pedagogs Donāts Veikšāns), kuri pirms tam izcīnīja godalgotas vietas šī konkursa otrajā kārtā, tādējādi gūstot iespēju piedalīties finālā.


Izglītības programmas “Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle” metodiskās komisijas vadītāja I.Driķe stāsta, ka visi pieci audzēkņi ir parādījuši ļoti labu sniegumu un saņēmuši augstu vērtējumu, trīs audzēkņiem - D.E.Kanderei, K.Cirponam un R.Lūkinam - žūrija ir arī piešķīrusi 3.vietas. Mūzikas skolas kolektīvs priecājas par bērnu panākumiem un to, ka skolas audzēkņiem atkal ir izdevies sevi labi parādīt. I.Driķe piebilst, ka H.Kalēja, D.E.Kandere, K.Cirpons un R.Lūkins tagad jau gatavojas konkursam “Talants Latvijai”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide