Atkal aicina Grāmatu starts!

Iesaistoties LNB atbalstītajā programmā Grāmatu starts pagājušā gada pavasarī, bijām gandarīti par vecāku atsaucību darbojoties kopā ar mazajiem Gulbenes bērnu bibliotēkā.

Grāmatu starts ir mazajiem trīsgadniekiem domāta programma, kuras gaitā mazuļi kopā ar vecākiem apmeklē bibliotēku – iepazīstas ar to, darbojas kopā ar vecākiem un bibliotekārēm. Pagājušā gada februārī arī Gulbenes bērnu bibliotēka iesaistījās šajā programmā un četras sestdienas aktīvi darbojās. Pēdējā nodarbībā bērnus apciemoja arī programmas talismans Pūčulēns, kurš bērniem uzdāvināja mugursomu nākamajiem bibliotēkas apmeklējumiem un grāmatiņu kopā ar spēļmantiņu, arī Pūčulēnu.

Arī šajā mācību gadā aicinām vecākus pieteikt bērnus nodarbībām bērnu bibliotēkā, kuras sāksies 10.oktobrī un notiks četras sestdienas pēc kārtas, plkst. 11.oo. Nodarbības būs domātas bērniem no 3 līdz 4 gadu vecumam un notiks vienu stundu kopā ar vecākiem. Pēdējā nodarbībā mazuļi saņems īpašās mugursomiņas un grāmatiņas. Gaidāmi arī pārsteigumi!

Pieteikšanās iespējama zvanot – 64473266, rakstot e-pastu – solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv vai atnākot uz Gulbenes bērnu bibliotēku darba laikā no 11.oo-18.oo līdz 6.oktobrim.
Solvita Lībere

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide