Atklāj fotoizstādi „Tepat”

Gulbenes bibliotēkā 5.decembrī pulksten 18.00 tiks atklāta fotoizstāde "Tepat". Izstāde noslēdz Radošās apvienības "Piektā Māja" projektu "Dabas fotoskola". Grupa dabas vērotāju projekta vadītājas Sandras Dikmanes vadībā visu vasaru un rudeni mācījās apgūt dabas fotografēšanas noslēpumus Dabas fotoskolā.

„Vērojām un fotografējām pārmaiņas dabā noteiktā laika sprīdī - minūtē, dienā, nedēļā vai gadā pēc autora izvēles. Skatījāmies, kā atveras zieds, nodzeltē lapa, tuvojas negaiss, kā mainās rudzu lauks pavasarī, vasarā, rudenī, un citus brīnumus no dabas neizsīkstošajiem krājumiem. Tagad ir pienācis laiks kopīgai izstādei ar vienkāršu un zīmīgu nosaukumu „Tepat”,” ilustrē Sandra.

Izstādei darbus sagatavojušas Ailita Brezinska, Iveta Cigle, Mairita Ķuze-Nakoskina, Ieva Raģele, Kristīne Nečajeva. Kā goda viesi izstādē piedalīties aicināti gulbeniešiem jau zināmie dabas fotogrāfi Visvaldis Bačinskis, Laimonis Aumeisters un Vilnis Blūms. Vēl dažu autoru vārdi netiek neatklāti, lai skatītājiem saglabātu jaunatklāsmes un pārsteiguma prieku.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide