Atrodi sevī Kokaru kopā ar kori “Beverīna” 2

Septembris ir laiks, kad aicinām skolu jaunatni, kuriem tuva dziesma un sportiskas aktivitātes uz pasākumu, kas aicina atcerēties brāļus Kokarus, viņu nebēdnības, skolas gadus, izstaigāt viņu jaunības takas.


Šajā gadā uzaicinājām jaukto kori “Beverīna” no Cēsīm, kuriem daudzus gadus ir bijusi saikne ar Imantu Kokaru. Koris apciemoja Ozolkalnu, kā arī iesaistījās mūsu muzikāli sportiski radošajā pasākumā, nodrošinot pasākuma orientēšanās skrējiena kontrolpunktu uzdevumus. Koristi bija ļoti atsaucīgi un ar interesi iesaistījās kontrolpunktu uzdevumu veidošanā.


Savukārt jauniešiem bija mājās nedaudz jāiepazīst koris “Beverīna”, tā darbība, un saistība ar Kokaru ģimeni, kā arī jāizveido muzikāls sveiciens pasākuma dalībniekiem.


Aicinājumam piedalīties pasākumā atsaucās vairākas skolas. Paldies Gulbenes sākumskolai, Gulbenes 2. vidusskolai, Gulbenes mūzikas skolai, Gulbenes novada valsts ģimnāzijai un Lejasciema vidusskolai. No šīm skolām bija izveidotas deviņas komandas, kuras sacentās orientēšanās skrējienā.


Brīvajā laikā visiem bija iespēja izmēģināt veiksmi, veiklību, atjautību un loģisko domāšanu izlaušanās istabā, kā arī bija iespēja vizināties ar zirgiem. Pasākumā skolu jaunatnei bija iespēja apmeklēt arī brāļu Kokaru ekspozīciju, kā arī atpūsties, baudot rudenīgo dabu.


Domāju, ka jaunieši devās mājup gandarīti, kā arī ar vēlmi piedalīties nākamajā gadā līdzīgā pasākumā.


Paldies visiem kas palīdzēja pasākuma organizēšanā un tapšanā, paldies ik vienam, kas sniedza atbalstu, lai pasākums varētu notikt.Pievieno komentāru

Komentāri 2

džo kokers

Es gan domāju,ka tas tāds ķeksīša pasākums un ar to vēlmi atkal piedalīties ir kā ir.

pirms 2 gadiem, 2018.09.27 13:45

Interesenti

Varētu sniegt informāciju, kuri tieši pasākumu organizēja un vadīja? Ja tas bija labs, šie cilvēki taču ir pelnījuši publisku uzslavu?

pirms 2 gadiem, 2018.09.28 14:30

Kultūra un izklaide