Atsevišķi Gulbenes novada bibliotēkas pakalpojumi pieejami joprojām

Līdz šīm pieejamā grāmatu rezervēšana un izsniegšana lasītājiem uz mājām, kā arī attālināto pakalpojumu nodrošināšana, ievērojot īpašus piesardzības pasākumus, Gulbenes novada bibliotēkā turpinās. Par to informē Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.
“Ar lielu atbildību pret saviem lasītājiem Gulbenes novada bibliotēkā attālināti ir iespējams rezervēt un saņemt grāmatas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Lai rezervētu grāmatas, iedzīvotājam ir jābūt reģistrētam Gulbenes novada bibliotēkas lasītājam. Lai to izdarītu, jāzvana uz tālruni 64473219 (pieaugušo apkalpošana) vai 64473266 (bērnu bibliotēka) vai jāaizpilda tiešsaistes reģistrācijas forma internetā (https://bit.ly/3btzYhU),” informē L.Baranovska.

Bibliotēkā pieejamās grāmatas ir atrodamas Gulbenes novada bibliotēku kopkatalogā (https://gulbene.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx). Grāmatu rezervēšana jāveic kopkatalogā vai arī zvanot uz 64473219 (pieaugušo apkalpošana) vai 64473266 (bērnu bibliotēka) vai rakstot e-pastu uz elena@gulbenesbiblioteka.lv (pieaugušo apkalpošana), solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv (bērnu bibliotēka).

“Bibliotekārs apstrādās rezervāciju un izsniegs grāmatu pēc iepriekšējas sazināšanās ar lasītāju. Izlasītās grāmatas ir iespējams nodot grāmatu nodošanas iekārtā pie bibliotēkas ieejas. Nodotās grāmatas tiek uzglabātas 14 dienu karantīnas režīmā. Aicinām iedzīvotājus nesteigties ar grāmatu atgriešanu bibliotēkā! Grāmatu nodošanas termiņi tiek pagarināti un soda nauda par laikā nenodoto grāmatu netiek piemērota,” uzsver L.Baranovska.

Līdztekus grāmatu izsniegšanai bibliotekāri sniedz dažādas uzziņas un pieeju datubāzēm studentiem, skolēniem, uzņēmējiem, skolotājiem, grāmatvežiem un citiem interesentiem. Uzzināt vairāk par šo iespēju var pa tālruni 64471335 vai e-pastu vija@gulbenesbiblioteka.lv. Bibliotēkā pieejamās datubāzes un e-resursus var aplūkot šeit: https://bit.ly/3du9q1H.

“Tiem, kuri labprāt lasa internetā, tiek piedāvāta iespēja lasīt e-grāmatas latviešu, angļu un krievu valodā. Šo piedāvājumu bez noteikta pieejas termiņa latviešu valodā nodrošina interneta vietne www.3td.lv, savukārt angļu un krievu valodā līdz 31.maijam – www.bibliorossica.com. Lai reģistrētos vietnēs, lūdzam zvanīt 64473219 vai rakstīt e-pastu elena@gulbenesbiblioteka.lv,” informē L.Baranovska.

Viņa aicina arī par norisēm Gulbenes novada bibliotēkā sociālajos tīklos “Facebook” (@gulbenesbiblioteka.lv), “Instagram” (@gulbenes.biblioteka), “Twitter” (@Gulbenes_biblio), “Draugiem.lv” (Gulbenes novada bibliotēka), kā arī mājaslapā www.gulbenesbiblioteka.lv. “Jautājiet par neskaidro bibliotēkas sociālajos tīklos, rakstiet info@gulbenesbiblioteka.lv vai zvaniet 64474825!” mudina L.Baranovska.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide