Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atzinīgi novērtē audzēkņu sniegumu

Gulbenes mūzikas skolā šis mācību gads pamazām tuvojas beigām un jau ir sācies eksāmenu laiks, taču audzēkņi joprojām turpina piedalīties un gūt panākumus arī dažādos konkursos.

Kārļa Štrāla 13. starptautiskajā konkursā "Jaunais flautists" pagājušajā nedēļā piedalījās Megija Smiltniece (pedagoģe Inga Driķe) un saņēma Atzinības rakstu. Skolas direktore Austra Veikšāne stāsta, ka konkursā bija ļoti liela konkurence - tajā piedalījās ne tikai visas Latvijas skolu audzēkņi - flautisti, bet arī dalībnieki no ārzemēm.  

Vijolniece Loreta Čude (pedagoģe Indra Ieviņa) piedalījās 3. starptautiskajā jauno mūziķu konkursā "Viva la musica" Daugavpilī. Šis konkurss bija īpatnējs ar to, ka tajā kopā tika vērtēti gan taustiņinstrumentu spēles, gan pūšaminstrumentu spēles, gan stīgu instrumentu spēles, gan arī akadēmiskās dziedāšanas audzēkņi - solisti. Loretas sniegums konkursā tika novērtēts ar 3.vietu.

Balvos pagājušajā piektdienā notika 7. Latgales jauno pianistu konkurss. Tajā 1.vietu ieguva Ance Skopane (pedagoģe Lidija Musajeva) un Atzinības rakstu ieguva Anna Belova (pedagoģe Sarmīte Semjonova).

 

Cītīgi turpina strādāt arī pūtēju orķestris. Pagājušajā sestdienā un svētdienā pūtēji ierakstīja savu otro albumu. "Ir paveikts apjomīgs darbs, tagad darbs priekšā skaņu režisoram, savukārt mēs gaidīsim albuma prezentācijas koncertu," saka A.Veikšāne.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide