Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Audzēkņi pārsteidz ar saviem talantiem 2

Jaungulbenes arodvidusskolā divās kārtās norisinās konkurss "Meklējam zelta talantus". Ziemassvētku pasākumā, kas skolā notiks 22.decembrī notiks šo talantu apbalvošana.

Jaungulbenes arodvidusskolas direktora vietniece Dace Kurša stāsta, ka vispirms audzēkņi savus talantus atklājuši pa grupām. Skolā izveidota neatkarīgo ekspertu grupa, kas apmeklējuši grupu audzināšanas stundas, kurās notikusi talantu atklāšana. Kā neatkarīgie eksperti strādāja skolas bibliotekāre Nadežda Nartiša, kā arī Agnese Bērziņa un Oksana Vanaga, kuras skolā strādā ka brīvprātīgās.

 

"Ne visi audzēkņi bija gatavi uzreiz atklāt savu talantu visas skolas priekšā, tāpēc konkursa pirmā kārta noritēja pa grupām. Konkurss mūs visu ļoti pārsteidza, jo izrādās, ka skolā mācās audzēkņi, kuri lieliski dejo, dzied, sacer dziesmas, spēlē mūzikas instrumentus, zīmē, nodarbojas ar ielu vingrošanu, kā arī raksta dzejas. Automehāniķos 1.kursā mācās Salvis, kurš ir lielisks "break dance" dejotājs, Juris, kurš ir vienreizējs bundzinieks, puiši, kas dzied karaoke. Mums pat nojausmas nebija, ka viņiem ir tik labas balsis. Pārsteidzoša bija Vikijas kā dziedātājas uzstāšanās. Meitene 1.kursā apgūst iemaņas lauku tūrismā," stāsta D.Kurša.

 

Apbrīnojama bijusi Daiņa Freivalda uzstāšanās. Skolā tas visiem bijis liels atklājums, ka puisis nodarbojas ar ielu vingrošanu. Savukārt Lauris Vīksna atklājis, ka komponēta skaistas dziesmas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

wtf

varēja uzrakstīt visus vārdus un uzvārdus kas kautko parādīja..nevis izcelt pārsvarā tikai pirmo kursu!!

pirms 8 gadiem, 2011.12.15 18:22

333

Prieks manis tas ari parsteigums, es domaju ka Meksika audzekni slaveni ar citu talantu. Bet nu laikam viss mainas uz labu pusi un atgriezas laba veca Jaungulbenes arodskola. Jauki, ja ta...

pirms 8 gadiem, 2011.12.10 17:27

Kultūra un izklaide