Balvu pasniegšanas jubilejas ceremonija „Gada atsitiens 2014”

Šā gada 17.janvārī plkst. 19:00 Gulbenes Kultūras centrā norisināsies balvu pasniegšanas ceremonija „Gada atsitiens 2014”, kas gulbeniešus ar savu izdomu un atraktivitāti pārsteidz jau 10 gadus.

Gulbenes novada jauniešu rīkotā balvas pasniegšanas ceremonija „Gada atsitiens” kļuvusi par neatņemamu novada kultūras dzīves tradīciju. Pasākuma aizsācējs ir jaunatnes darba celmlauzis Gulbenē – „Jauniešu klubs „Dēms””, un no eksperimentālas jauniešu iniciatīvas tas 10 gadu laikā ir izaudzis par vērā ņemamu sabiedriskās un kultūras dzīves notikumu. Ceremonijas laikā jaunieši no sava skatupunkta izvērtē būtiskākos notikumus un aktīvākos jauniešus un jaunatnes darbā iesaistītos cilvēkus. Balvas tradicionāli tiks pasniegtas 7 nominācijās – Gada cilvēks, Gada jaunietis, Gada cerība, Gada sāpe, Gada organizācija, Gada notikums un Lielais ieguldījums.

Katru gadu pasākums pārsteidz ar jaunu tematisko ievirzi. Šogad ceremonija norisināsies latviešu kino zīmē, tāpēc apmeklētāji ir aicināti savu ārējo imidžu pieskaņot kādam no spilgtiem latviešu kino tēliem. Ceremoniju vadīs Latvijā populārais aktieris, „Spēlmaņu nakts” laureāts Gints Andžāns. Pēc pasākuma visi, kas jūtas jauni, aicināti Kultūras centra Disko zālē pavadīt ritmisku vakaru grupas „Jauns un traks” un vairāku dīdžeju pavadījumā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide